Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtak a munkahelyemen...

Felmondtak a munkahelyemen (közös megegyezést írtam alá, megkaptam végkielégítést is, kilépő papírokat stb), de pár hétre rá visszahívtak. Ha elvállalom, vissza kell fizetnem a végkielégítés összegét?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! A cég pontosan tudta hogy léptél ki. Ők most segítséget kérnek tőled, és ezért hívtak vissza. Vagy elfogad vagy nem. Ha elfogadod akkor visszamész, dolgozol és fizetnek érte. Ha nem fogadod el, akkor megköszönöd hogy gondoltak rád, de nemet mondasz.
2013. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell visszafizetned, ez pont olyan, mintha másik munkahelyre mennél.

Megszűnt a szerződésed, és kötsz most egy újat.

2013. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 19. 01:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis kell! Ez két teljesen különböző jogviszony, csak éppen ugyanannál a munkáltatónál!
2013. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most hívtak, ha visszautalom nekik az összeget, akkor visszavesznek, majdnem feleannyi fizetéssel, vicc ez az egész.
2013. ápr. 24. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem vicc, hanem DURVA!!!

Elmennek oda, ahova én gondolom.

Tudod mikor mennék vissza ilyen helyre...

2013. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem vissza, találtam jobbat :)
2013. máj. 27. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!