Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Januárban beadtam az adóbevall...

Januárban beadtam az adóbevallásom, hogy készítse el az APEH, tehát nem a munkáltató csinálja. Mikor lesz pénz belőle?

Figyelt kérdés
Januárban beadtam az adóbevallásom, hogy készítse el az APEH, tehát nem a munkáltató csinálja. Biztosan jár vissza pénz, családi adókedvezmény. Márciusban jelezték, hogy a beadott igénylőlapon( adatközlő) nem stimmel egy adat, így az javításra is került. Mikor lehet belőle a számlán pénz? Még kiküldik a kész bevallást, alá kell írni és utána jön csak a pénz? Ha igen, ez mennyi idő?

2013. ápr. 22. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha kész van, minden stimmel, akkor kiküldik, neked alá kell írni, majd visszaküldeni. Onnantól számítva kb. 30 nap mire megérkezik a pénz. De pontosan nem lehet megmondani. Tavaly 19 nap alatt kiutalták a pénzt, idén asszem pont 30 napra.
2013. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Idén nem kell visszaküldeni a kész bevallást,a javítástól 30 nap de még én se kaptam meg pedig március 20-án javítottam és a bevallás is megjött már múlt héten.
2013. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!