Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tescoba diákmunkába...

Milyen tescoba diákmunkába dolgozni, mint pénztáros? 3 nap a betanulási időszak, ilyenkor már ezt is fizetik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem picit túl pörgős volt régen. Sok információt kell gyorsan megjegyezni, nagyon oda kell figyelni mindenre amit mondanak! Igen fizetik a betanulási időszakot is.
2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oda kell figyelni, de azért annyira nem volt rossz. Ami nekem nem jött be, hogy a 8 órás műszak alatt egyszer lehetett szünetre menni.
2013. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy te hol voltál, de tescoban 2 órás kassza tréning van :)


A kódokat te jegyzed közbe, nem vár arra senki. Pláne nem 3 napot.

Ha hiányod van lefogják vonni, a biztonsági előírásokat be kell tartani.

Pénzt és mobilt kasszában nem tarthatsz magadnál.


A gyors kódokat pedig első nap memorizáld.

2013. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kérdező!meg tudnád nekem mondani melyik diákszövetkezeten keresztül kerültél be?:)
2013. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én április eleje óta vagyok pénztáros Tescoban és személy szerint egyelőre csak jókat tudok róla mondani. Persze a vevők néha kiidegelnek és egy hosszabb műszak végére igencsak lefárad az ember de én jobban élvezem ezt mint pl. árut pakolni, szeretem az embereket megfigyelni, stb.. Az egyetlen ami viszont személy szerint zavar az az, hogyha valami probléma van akkor szinte majdnem minden esetben magadra vagy utalva, mert a feletteseid is nyakig úsznak a teendőkben,nem mindig tudnak azonnal segíteni. Nemtudom, hogy itt az előző válaszolókat melyik szövetkezet küldte diákmunkára, de általában a betanulási időszakot nem fizetik ki (nekem sem fizették és itt a régióban máshol sem fizetik ki).
2013. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!