Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cégnél dolgoznak azok,...

Milyen cégnél dolgoznak azok, akik 1 millió körül keresnek?

Figyelt kérdés

Milyen munkakörben? Napi hány órában?


Milyen végzettséggel, nyelvtudással, szakmai tapasztalattal?



2013. ápr. 23. 08:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Havonta. Kimaradt a kérdésből.
2013. ápr. 23. 08:56
 2/8 anonim ***** válasza:
bankokban
2013. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb cégeknél felső vezetői pozícióban lehet keresni ennyit, területtől függetlenül. Általában nem a végzettség a fontos hanem a rátermettség.
2013. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felsővezető ettől többet keres.

Informatikus,business analyst,szoftvertervező,programozó,tesztmérnök,tanácsadó.

Középvezető.


De egy felsővezető ettől sokkal többet kap,de jár is nekik.

2013. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Informatika oké, csak azt nem tudom még, hogy melyik cégeknél keresgéljek.
2013. ápr. 23. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Akármilyen területen lehet ennyit keresni, ha rátermett vagy és érdemi termékkel foglalkozol.


Ha az 1 milliót alkalmazotti fizetésre érted, akkor még mindig minden terület szóbajöhet, de azért az informatika, pénzügy, elektronika, autógyártás, gépipar, vegyipar esélyesebb jelöltté válik.


De nyugodj meg, nincs olyan iskola, amivel automatán ilyen munkakörbe kerülsz, egy pont után (ami a céghez való bekerülés) már senkit nem érdekel mit végeztél, az lesz a fontos, hogy mennyire vagy talpraesett és ez mennyire jelentkezik az eredményekben.

2013. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figy a fejlesztők megkeresnek ennyit nettóban.

Tudok olyanról is aki egy bruttó 980ezres ajánlatot utasított vissza mert 1 millió feletti bruttóra tartott igényt.


Felsővezetők pl. egy gyár igazgatója attól függően hogy mivel foglalkozik a cég, mennyien dolgoznak ott 3-5millió forint havonta (Euroban)

Szintén példaként említenék egy német cég üzemét, ahol kb 3-4000 fő dolgozik. A német igazgató évi alapilletménye meghaladja a 150 ezer EUR-t. Erre jön a prémium, egyéb és egyéb. Nem olyan rossz pénz az havonta. Viszont 26 éve dolgozik ennél a cégnél, tehát a szakmai tudása ér ennyit.

2013. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, úh. fejlesztés kilőve :) Szerintem a fiúk agya jobban rá van állva a programozásra :)


Számvitelt is tanultam, épp ezért, hogy ne legyek hátrányban informatikai pályán, csak azért, mert lány vagyok :)


Nem tudjátok, a külföldi tulajdonú cégeknél esetleg jobbak lehetnek a fizetések?

2013. ápr. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!