Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskereséssel kapcsolatos...

Álláskereséssel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tud valaki egy olyan oldalt ahol lehet tapasztalatokat megosztani, beszélgetni emberekkel ebben a témában?

Online



2013. ápr. 23. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt van ez az oldal is, itt is rengeteg téma indul ezzel kapcsolatban, hogy kérdezgetnek hogy interjún mire kell figyelni, ezt meg ezt hogyan. Több ilyen helyet nem nagyon tudok.
2013. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az oldal úgy érzem kezd meghalni. Néhány hónapja még tömegével kaptam válaszokat, ugyanebben a kategóriában feltett kérdésemre, most viszont előfordul hogy egy sem érkezik. Próbálnék valamiféle kommunikációt elindítani, de nagyon szűk kör jár fel ide (egyre inkább ezt látom). Ahhoz hogy normálisan ki lehessen vesézni egy-egy témát, több emberre lenne szükség. Sokan csak pontozgatni és értelmetlen kérdéseket feltenni járnak ide. (gondolom a 18 alatti korosztály)
2013. ápr. 23. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hónapja keresek munkát.Bármi jó lenne, bolti eladó, kisegítő, árufeltöltő, stb. Kihagynám a diplomámat az önéletrajzból, de akkor nem tudok elszámolni 4 évvel plusz azokkal az évekkel, amiket tanárként dolgoztam le. Ha ezeket kihagyom, van egy fél év munkatapasztalatom asszisztensként. Közel 30 évesen ez durva lenne.
2013. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tanári állásokat még keresel?

Én 7 hónapja. Jelentkeztem már mindenféle munkára, mert sokan azzal támadtak, hogy biztos "büdös a munka", de eddig 3 interjún voltam. Átnézettem már az önéletrajzom is, újra írtam legalább 10x. Beszéltem ismerősökkel, hogy tudnak-e valamit ajánlani...

2013. ápr. 23. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakmában keresel? Milyen végzettséggel? Milyen tapasztalataid vannak?
2013. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Idáig építőipar-ingatlan területen dolgoztam több évet és néhány hónapot kereskedelemben még pályakezdőként.

Most hétvégente egy okj-s tanfolyamra járok pénzügyi területen. Diplomám nincs.

2013. ápr. 23. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg ingatlanos hirdetés van, bár gondolom, ezek nagyobb része közvetítés.


Tudok neked linkelni olyan hirdetéseket, ahol építőipari tapasztalatot kérnek, viszont ott a tervezőszoftverek használata is feltétel. Az informatikában mennyire vagy jártas? Meg tudnád oldani pl., hogy egy komolyabb tervezőszoftver használatát megtanuld? Akár autodidakta módon, vagy valaki ismerőssel, aki jártas a témában?

2013. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tervező szoftvert sosem használtam. Arra másik kollégák voltak az előző cégeknél. Sajnos olyan embert sem ismerek aki erre megtanítana. Egyébként más területen is szívesen elhelyezkednék, nem ragaszkodom kizárólag ehhez.

A múltkor társasház kezelő irodánál voltam felvételizni, ott egy olyan nyerte meg az állást aki könyvelői végzettségű volt. (mert főképp az adminisztratív részét kellett végezni a munkának)

2013. ápr. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!