Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi kérdés? Megpróbáljam?

Munkahelyi kérdés? Megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Nos,én még soha nem dolgoztam életemben,és mindig erre vártam hogy már végre mikor mehetek.Ma reggel apám,mondta hogy szombaton megyek mert betanítanak.Május 4-én pedig kezdek.De most egyszerűen annyira félek tőle hogy nem akarok besülni.Muszáj lenne dolgoznom a lányom miatt is.De mindig az van bennem hogy mi van,ha nem állom meg a helyemet.A matekot meg soha nem is vágtam,ott meg épp az a fontos.Nem maradhatok egész életemben itthon mert félek a dologtól.
2013. ápr. 24. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Az élet tele van megpróbáltatásokkal. Ha meg sem próbálsz megfelelni a feladatoknak, akkor hogy fogsz boldogulni az életben? Munkahely nélkül elveszett ember vagy.
2013. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mindig fél az ember, ha új dolgokkal kerül szembe. Bátornak kell lenni, és belevágni.
2013. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, és add a legjobbat/legtöbbet magadból. Így nagyobb esélyed lesz, hogy megfelelj. Ha meg nem, hát majd legközlebb. de adj bele apait-anyait, és ne legyél kishitű, bízz magadban, hogy meg tudod csinálni. Csak az első lépés nehéz, utána csak egyre könnyebb lesz. Szorítok neked!
2013. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne úgy állj hozzá, mintha lenne választási lehetőséged, hanem vedd ezt a dolgot tényszerűnek. Elmész, betanítanak, csinálod.
2013. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg!

Átérzem a helyzeted, nekem már volt néhány munkahelyem, de most nincs, és nagyon félek tőle. Nincs önbizalmam, igazából az önéletrajzom is alig merem elküldeni valahova. De mindig arra gondolok, hogy nálam sokkal gyengébb képességű emberek is tudnak értékes munkát végezni, miért pont az én munkám ne lenne értékes? :)

2013. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem, amikor életem első állásinterjújára mentem: ott álltam a bejárat előtt vagy 2 percig, mire be mertem csengetni. Aztán arra gondoltam, hogy milyen pokoli érzés otthon, céltalanul tengődni, és ez erőt adott.

A te esetedben ha jól értelmezem, ez egy szervezett álláslehetőség, tehát csak a munkát kell eltanulnod, nem kell 3 körön átmenni, mire behívnak a végső beszélgetésre.

2013. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki tartott eddig el téged és a gyerekedet? Gondolom, a szüleid. Szerintem ideje lenne nem élősködni rajtuk tovább, hanem megállni a helyed az életben.

Nem is értem, ha anya vagy, hogy is gondolhatsz arra, hogy csak otthon maradsz? A gyerekedről gondoskodnod kéne...

2013. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első munkanapomon több időt töltöttem a wc-n, mint kint, szabályosan rosszul voltam. Két hét múlva már jobb volt, 2 hónap múlva kezdett rutinná válni! Belejössz! Csak az első napokban tarts ki!
2013. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

12:14

Ne ítélkezz, hogy Te se ítéltess.

A megnyilvánulásodat értem, de megérteni nem tudom. Nem vagy a helyébe, nem tudod hogy miért került ebbe a szituációba...

Bölcsebb lettél volna, ha csendben maradtál volna!

2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

12:14-es köszi a megnyilvánulásodat.Egyébként nem sok közöd van hozzá hogy ki tart el.Amúgy sem ez volt a kérdés,te meg már eltértél a tárgytól.De gondoltam hogy lesznek ilyen bunkók mint te.


A többieknek köszönöm szépen a választ.Meg fogom csinálni. :)

2013. ápr. 25. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!