Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó dolog, hogy...

Szerintetek az jó dolog, hogy anyósom a páromat mindig kifaggatja a munkahelyi dolgairól?

Figyelt kérdés
Minden nap leülteti kifaggatja mindenről, utána meg felhúzza magát. Az anyukája mindenkit szid, de nem is ismeri őket. Állandóan beleszól mindenbe. Mit lehet vele tenni?
2011. febr. 22. 10:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
51%
Az anyja.Mégis mi lenne az, amiért nem szólnál?Örülj, hogy nem rólatok faggatózik.Azért mert a fia megnősült, Ő még nem halt meg a számára, azért még a fia marad.Kedves kis meny lehetsz te is.
2011. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Láthatólag a kisfiának szüksége van erre, különben nem mondana semmit a kedves mamának.
2011. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
21%
A párod álljon a sarkára és mondja meg az anyjának,hogy semmi köze ezekhez a dolgokhoz...
2011. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy én nagyon szeretem az anyósomat,mázlim van,nem az a nyakunkra ülő típus.De ha az lenne akkor megmondanánk neki,hogy mi az amiről ne kérdezősködjön...
2011. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Te sem leszel különb,ha felnő a gyereked. Természetes,hogy érdekli a fia élete. Ha a párodnak ez nem tetszik,akkor mondja meg az anyukájának. Nem rád tartozik a dolog.
2011. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
27%
Anyuci nem vette észre, hogy a kisfia felnőtt és önálló életet kezdett. Megmaradt benne az a régi szokás, hogy " na mesélj, mi volt ma a suliban..."
2011. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
De lehet én vagyok a bunkó nem tudom.De az a baj mindig felhúzza a fiát és rajtam tölti le.Minden munkatársát lealkolistázza és nem is ismeri.Meg üzeneteket akart írni nekik.Nekem is elmondja csak én nem idegesítem tovább
2011. febr. 22. 10:32
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg attól függ, hogy a párodnak mi erről a véleménye.

Ha neki ez így jó, akkor te addig menj be másik szobába tévét nézni, vagy ki a konyhába inni egy teát.

Ha neki nem jó, akkor meg szóljon ő, mégis csak az ő anyja, és furán venné ki magát, ha neked kéne megvédeni anyukától. :)



(Én is elbeszélgetek a férjemmel minden nap, hogy mi volt melóban, és én is szoktam kedveseket mondani egy-egy emberkére, bár mentségemre legyen mondva: ismerem őket, és a férjemnek is igénye van erre.)

Beszélgetnek.

Nem látok ebben semmi rosszat.

2011. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
80%

és ez miért baj?

én is elmondom anyámnak ha épp volt valami extra a melóban,párom is az anyjának/apjának,sőt,még azt is ha velem volt valami...

naés?

örülök hogy érdekli őket


sttól hogy feleségül vett, a szülei még nem haltak meg számára...és majd csodálkozol ha anyósod utál...meg is lesz rá az oka

2011. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
De rólunk is faggatózik sajna.Még azt is megszabja mire akarok költeni hova megyek!Nekem meg simán le kell lépnem ne vegye észre.
2011. febr. 22. 10:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!