Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket támogatott képzést...

Melyiket támogatott képzést válasszam?

Figyelt kérdés

Negyvenes korosztály vagyok, és lehetőségem van képzésre menni.

Az egyik ECDL (7modul), a másik ehetőség az alapfokú angol nyelvvizsga.


(Az ECDL-t 2005ben elkezdtem és pár vizsgát le is raktam, de aztán abba hagytam, és ja jól tudom, három év eltelte után újra kell kezdeni, és új kártyát kiváltani)

Eladóként dolgozom.


2009. szept. 26. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Angol! Mindenképpen...igaz, hogy manapság valamilyen szinten már mindenki beszél angolul, de a nyelvtudás sosem lehet rossz.

Az ECDLről: Mikor kitalálták, ez egy nagyon jópofa dolognak tűnt (4 modulom- a START nekem is megvan), de manapság már a kutyát sem érdekli, hogy van -e a felhasználói szintű számítógépes ismereteidről papírod.

2009. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a papír egyik esetben sem fontos,de ha alapvetően nem vagy túl képzett, akkor szerintem az alapfokú angol önmagában kevés, viszont, ha pl titkárnőnek szeretnél menni akkor az ECDL valóban fontos. De a tudás a lényeg természetesen, de ha még papírod is van róla az külön jó. Szóval ECDL-re szavazok
2009. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felkerült a listára még a boltvezető és az üzletvezetői tanfolyam.

Tehát, amiből választhatok:

- Alapfokú angol tf,

- ECDL hét modulos tf,

- Logisztikai vezető tf,

- Boltvezető tf,

Még van pár napom, hogy döntsek, továbbra is várom a véleményeteket.

2009. okt. 1. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
utóbbi kettő nagyon kamunak hangzik. Megfelelő gyakorlattal úgyis tudsz előbbre jutni. szerintem maradj az első kettőnél
2009. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!