Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Világszerte ismert zenekar...

Világszerte ismert zenekar háttértáncosa szeretnék lenni. Hogy?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel, hogy egy olyan együttesnél, akik hazánkban is ismertek, vajon hogyan lehet jelentkezni háttértáncosnak. Igazából maga a műsor, amit a lányok letáncolnak, nem bonyolult. Nagyon régóta táncolok, és biztos vagyok benne, hogy tudnám tartani ezt a ritmust, amivel ez jár.


Nem is az foglalkoztat, hogy van-e esélyem egy ilyenre (még akkor se, ha nincs), hanem a gyakorlati része, azaz: hogyan keressem meg az együttest? A weboldalukon található mailre írtam, viszont ezen felül semmi ötletem nincs, vajon kik lehetnek ilyenben befolyásosak vagy illetékesek.


Van olyasvalakinek ötlete, ami esetleg tapasztalatból származó,vagy használható?

(Privátban is írhatnátok, és ott írok még részletet...)



2013. ápr. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A kiadó?


Szerintem nem az együttes, inkább a kiadó koreografálhatja a klipeket, a koncerteket, meg az egész manipulációs hatásvadászatot, amit show businessnek hívnak.

2013. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van ebben, de vajon a kiadót hogy lehet felkeresni, és náluk elérni valamit?

Én azt néztem, hogy akik náluk táncolnak lányok, nem különösebben vékonyak/extrák, inkább olyan képzésen voltak, ami presztízst ad, és emiatt foglalkoztathatják őket. Bár ugye ezt nem tudhatjuk pontosan...:)

2013. ápr. 24. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán annyi extra kellhet hozzá, hogy a bennfentesek ismerősei lehetnek.


Óvatosan ezzel a pályával, sok-sok show businessben kiégett emberkéről lehet hallani, a szerencsésebbeknek csak 40-50 éves korára omlik össze az élete, az érzékenyebbeknek már sokkal korábban :(

2013. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos benne van a pakliban, hogy van, aki nem készül fel eléggé erre az egészre. Azért elég nagy lehet a nyomás, főleg, ha egyik napról a másikra lesz valaki közismert. És igen, esélyes, hogy ismeretség alapján kerül be a lányok zöme..:/
2013. ápr. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!