Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék ALKALMI...

Hol találhatnék ALKALMI MUNKÁT, ami NEM DIÁKMUNKA?

Figyelt kérdés

Heti 2-3 napra gondoltam, ami a hétvégi 2 napos hostess melót kiegészítené. Valami adminisztrációs mueló, csomagolás, vagy bármilyen könnyű munka.

Egyébként én is tanulok, csak levelezőn, így sajnos nem vállalhatok diákmunkákat. Tudtok ilyen lehetőségről, ami csak heti néhány napot vesz igénybe? Tudom, hogyha találnék, az a hétvégi munkával már heti 4-5 napra jönne ki, de a hostess munkát bármikor le tudom mondani, és jelneleg bizonyos okokból nagy szükségem lenne a kötetlen munkára.


2013. ápr. 26. 07:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos akárhogy keresgélek, mindenhol csak a diákmunkát látom ilyen kötetlennek, hogy elég csak néhány napot elvállalni egy héten.
2013. ápr. 26. 07:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldd el az önéletrajzodat hostess cégeknek pár sorral kiegészítve, hogy szeretnél hozzájuk jelentkezni.
2013. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De vannak olyan hostess cégek, ahol hétköznap is van meló? Mert ez a bajom az összessel, amivel eddig találkoztam, hogy mindegyik péntek-szombati napokra tud munkát biztosítani:( Ezeken a napokon pedig már van munkám.
2013. ápr. 26. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!