Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem sürgösen diákmunka...

Nekem sürgösen diákmunka kéne, de még csak 15 éves vagyok, hol találhatnék ilyet 15 évesen?

Figyelt kérdés

Aki tudna valamit segiteni, az légyszi válaszoljon. :(

Nagyon kéne a pénz, de elvileg csak 16 éves kor fölött lehetne munkát vállalni, de még is látni az utcán ennél fiatalabb szorolapozokat, hostesseket meg ilyesmiket... áá lécci segitsetek :S


2008. jún. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dolgozni lehet 15 évesen is, írásos szülői engedéllyel. Nem tudom hol laksz, de elég sok helyen van Fürge Diák, rajtuk keresztül biztosan dolgozhatsz. Viszont nagyon esélyes, hogy már nem kapsz munkát, esetleg csak néhány alkalomra.

2008. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Én fürgediákosként a tescoban árut töltök! Próbáld ki!
2008. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
budapestre kéne munka, és megnéztem most, hogy emlitettétek a fürgediákosat, de elég kevés melot találtam, és azokhoz is oda volt irva , hogy csak 18 éven felül. :( de azért köszönöm a válaszokat.:(
2008. jún. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!