Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esek, tudnátok segíteni?

HR-esek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Utolsó körös interjúra megyek egy HR-es pozícióra, szeretnék kérdezni pár dolgot. Szóval, mikor van egy állásajánlat, mi alapján választjátok ki a jelölteket? Tisztában vagyok az alapdolgokkal (végzettség, tapasztalat, nyelvtudás) de vannak esetleg ilyen nem egyértelmű dolgok, mint csapatjátékos, monotonitástűrő képesség, meg hasonlók? Az alapdolgokon kívül mit néztek még meg az illetőn, mit mérlegeltek? Tudnátok erről beszélni egy kicsit?

2013. ápr. 27. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Asztrológia és grafológia
2013. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igaz, miért szól hozzá valaki ha nem tud a kérdésre válaszolni? Ez nagyon nagy probléma ezen az oldalon.
2013. ápr. 27. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ezt tanították ott. Hallottam ! Jó lehet az asztrológia nem mindenhol hangzik el, de a grafológia igen :S
2013. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondta, hogy az utolsó ford-ba mielőtt felveszed megíratod a saját kezével a CV-jét, csak az írása értékelése okán. Aranyos :S
2013. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó. Ne mond, hogy nem értek ehhez és csak Én találtam ki :S


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legdúrvább, hogy az asztrológus jön be az utolsó fordulóra és tesz fel fals kérdéseket, csakhogy a válaszaid szókincsét meg hanglejtésed szűrje. Kedvesek !
2013. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" de vannak esetleg ilyen nem egyértelmű dolgok, mint csapatjátékos, monotonitástűrő képesség, meg hasonlók?"


ATYAÚRISTEN!!!! Remélem ez a kérdés kamu! Nem létezik, hogy egy normális világban ilyen tudással valaki sorsok felett döntsön!

2013. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnos ez egy nem normális világ....


Kérdező, kicsit rá kell erre érezni, át kell látni a jelölteken, és nem monotonitástűrés, és csapatjátékosság alapján kell felvenni valakit. (persze ha előny a munkaköréhez, az jó, de nem ez alapján döntök).

2013. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha sármos a pasi, akkor azonnal felveszem, még akkor is ha nem ért a munkájához. Mert jó külsővel könnyebb a vásárlókat magunkhoz csalogatni, mint aki csúnyán néz ki.
2013. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, inkább az interneten olvasgass szerintem, itt a potenciális versenypartnerektől kaphatsz válaszokat, ami lehet, hogy nem jó irányba visz.
2013. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!