Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én is Közmunkás leszek?

Én is Közmunkás leszek?

Figyelt kérdés
Helló mindenki, Nos az a kérdésem hogy most ebbe az évbe vizsgázzok , és hát lehet belevágok az életbe , A Mi városunk nem túl nagy és hát sok tőllem pár ével idősebb srác mind közmunkások Havi 47E-et kapnap. Szóval , én máshogy terveztem az életet ? Ténleg enyire nehéz a megélhetés , Pincérnek tanulok . 20 éves vagyok Szóval Lehet megyem még érretségire +2 év.

2013. ápr. 29. 21:05
 1/8 anonim válasza:
Tudod, hogy működik a pénzkeresés ma?
2013. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pályaezdőként közmunkát sem kaphatsz. :) Előbb meg kell lenni a 365 nap regisztrációnak a munkaügyi h.-ba. Illetve 99% -ban az kaphat aki segélyben is részesül.
2013. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te is beállsz a közmunkások közé, akkor igen te is közmunkás leszel. Azért mert 10 srác közmunkás még nem kell neked is annak lenned. De ha ez a szíved vágya, akkor legyél..
2013. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sándor G ***** válasza:

közmunkára bárki jelentkezhet, aki regisztrálva volt a munkaügyi kp.ban.

A pályakezdök is mehetnek,6hónap reg.idő után, de ha nem kapnak semmilyen segélyt f.h.t.sem, akkor is felvesznek a közmunkára, már amennyiben hiányos a létszám, van üresedés stb.

Az ökinél az ügyintéző managernél kell jelentkezni, érdeklődni, ha megvannak az emberek, a létszám teljes, akkor nem vesznek fel.

2013. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sándor G ***** válasza:

Havi 49ez

ft. Netto, jár február óta fizetés.

Nem olyan frankó munka ez. de nem is nehéz, és jobban jársz, mintha otthon ülnél elkeseredve, bizonytalanságban, várva egy jó munka lehetőségre, ami nincs mindenkinek.

2013. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Kérdést ugy értettem hogy én nem akkarok az lenni, Kösszi a válaszókat. Szeretnék egy Stabil munkahelyet ahol nem keressek rosszúl! 100E Kb
2013. ápr. 30. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

start kártyának érdeklődj utána a munkaügyi központnál!

Anélkül NE kezdj dolgozni.


az valami olyasmi, hogy pályakezdőként az első munkahelyeden valamennyi ideig (talán 1 év) a járulékaid bizonyos részét elengedi az állam, és a munkaadódnak nem kell befizetni.


Azaz egy darabig olcsóbb munkaerő leszel a cég számára, és talán ezért kapósabb is.

Ezt a lehetőséget ne tékozold el !

Előre nézz utána, szerezd be amikor szükséges, és már ezzel kínálgasd magadat a cégeknél!

2013. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés Okés!! Kösszi útolsó!! Ez jónak tünniK!! :)
2013. máj. 1. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!