Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon kellene munka, egyetemi...

Nagyon kellene munka, egyetemista vagyok! Ajánlana valaki valami jó munkát? Budapesti vagyok!

Figyelt kérdés
Már minden diákmunkát kipróbáltam, a legalja munkákat: tesco árufeltöltés, szórólapozás, meki, raktári munka, címkézés stb. Kb 1 éve a diákmunkát is megadóztatták a kedves állambácsik, úgyhogy gyakorlatilag azt a kis sz@rt se lehet már vele keresni, amit eddig:( Nagyon kellene valami munka ami fizet is, feketén, fehéren, nekem már az is mind1, csak legyen és (aránylag) jól fizessen! Nagyon jól jönne most pár segítő válasz:)
2013. máj. 6. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

"Már minden diákmunkát kipróbáltam, a legalja munkákat: tesco árufeltöltés, szórólapozás, meki, raktári munka, címkézés stb."


Amíg így állsz a munkához, addig nem is fogsz mást találni. Remélem egyszer megvilágosodsz... Egyetemista...ki nem tojja le...

2013. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

ja, az ilyen egyetemistáktól nekem is ki van már a ...

de nagyon el vagytok szállva magatoktól, legalja munka...

2013. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szállj már le az egekből ember. Ha olyan nagyon kellene a munka akkor csinálnád az "alját" és nem itt sírna az elkényeztetett szád...
2013. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira kell neked a munka meg a pénz, akkor ne válogass! menj és csináld a "legalja" munkákat, vagy amit találsz. Amúgy meg a diákmunka mindig is adóköteles volt, már az én időmben is vontak belőle adót. Egészségbiztosítási meg nyugdíjjárulékot nem, de azt most sem, de adót azt fizetni kellett. Annyi, hogy akkor még volt adójóváírás, de az a rendes munkavállalónak is járt, nem csak a diáknak. Amúgy meg azzal, hogy járulékot nem vonnak, a diákok gyakorlatilag jobban keresnek ugyanazzal a munkával mint a teljes munkaidős dolgozók. Úgyhogy húzd meg magad, mert azon kívül nagy a szád, meg a nagyravágyás megvan, fingod sincs semmiről!
2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Miután végeztél, lehet még vissza fogod sírni a címkézést és az akkori fizetést.

Szerinted hány ember keres aránylag jó fizetésű munkát kész diplomával a zsebében, akármilyen munkaidőt elvállalva? Akik akár még a legalja munkát is végeznék kevés pénzért is?

Próbálj ismerős útján bejutni valahová, ha nem diákmunkásként akarsz valahová bejutni akkor végig kell járnod ugyanazt amit a több 1000 munkanélküli, márpedig valószínűleg egy végzett magyartanár előnyben lesz hozzád képest. Nem tudom, milyen szakra jársz, ha piacképes, akkor próbálj meg azzal keresgélni, pl. informatikus hallgatókat szoktak keresni, pénzügyesként is több esély van bejutni valahová, de ebben az esetben biztos nem fognak sokat fizetni. Vagy korrepetálj embereket, azzal viszonylag jól lehet keresni, ha valamiben jó vagy, azzal el lehet indulni.

2013. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Itt neked senki nem fog munkát ajánlani, ez nem állásportál. Nézelődj interneten, érdeklődj diákszövetkezeteknél, hátha van olyan, ami a tanulmányaid szemponjából is megfelelő lenne, vagy amit úgy érzel, hogy szívesen csinálnál. Csodát viszont ne várjál, diákmunkával nem fogod gazdara keresni magad.
2013. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha valakinek aki itt olvas lenne is ajánlata mondjuk a saját vállalkozásában, biztos nem egy minél több pénzre minél könnyebben utazó egyetemistát fog látatlanban felvenni.

A jobb munkákhoz se így állj hozzá, hogy ha alja dolgot kell végezni akkor gyorsan odébbállsz, pl. egy adminisztrátor, asszisztens állás nem annyira alja dolog, de lehet elküldenek postára vagy papírokat archiválni, akkor az is aljának számít? Pénzt a "teljes értékű" munkavállalónak se fizetnek sokat sehol, én diákként jobban kerestem, mint most teljes állásban.

2013. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez az oldal nem egy állásbörze, Mr Egyetemista.
2013. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látom ebben mindannyian egyetértettünk! :)
2013. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozás szerint nincs igazunk, hát akkor én kívánom, hogy tényleg ne legyen igazunk és holnapra kapj 10 pm-et, amiben 400 ezres kezdőfizetéssel kényelmes presztízsállásokat ajánlanak fel. Ilyeneket én is kérek :D
2013. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!