Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 23 éves férfi vagyok, egyetemi...

23 éves férfi vagyok, egyetemista, és diákmunkában dolgozom. Nyárra szeretnék külföldön munkát vállalni hogy kicsit felpumpáljam a számlámat. Merre induljak?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ismerősök híján merre érdemes keresgélni? van e esetleg valakinek tapasztalata, vagy ötlete. Bármilyen munkára hajlandó vagyok (erotikus munkát kivéve persze), a lényeg hogy megbízható legyen, és jól fizessen. A célom júniustól augusztusig olyan 300-500 ezer közötti összeg megszerzése. Európán belül maradnék természetesen, de itt akármi szóba jöhet.

2013. jan. 10. 13:12
 1/3 anonim válasza:

Én nemrég néztem utána.

www.euwork.hu oldalon vannak külföldi munkák, és itt részletesen is leírják a dolgokat.

(kb. mennyit kereshetsz, mennyibe kerül a szállás stb.)

Én a helyedben mindenképp egy szövetkezeten keresztül mennék, mert így a legbiztonságosabb.

Sok sikert :)

2013. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) mindenképp átböngészem az oldalt. Csak ez is kicsit lutri mert rengetegszer lehet hallani hogy átverik az embert ezek a szövetkezetek. Kivisznek dolgozni, aztán nem kapsz fizetést, vagy nincs is munka :/ kinn ragadsz, és minden tartalékod rámegy hogy hazajuss.
2013. jan. 10. 15:30
 3/3 anonim válasza:
Egy kis dugica?
2013. febr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!