Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen következményekkel jár,...

Milyen következményekkel jár, ha egy 3 hónapos munkaszerződést, amiből 30 nap a próbaidő, a 30. nap után bontok fel?

Figyelt kérdés
Tehát kötött szerződés, elméletileg a 30. nap után engem és a munkáltatót is köt a szerződés, azonban ha ez általuk vagy általam felmondásra kerül a próbaidőn túl, indokolatlanul. Mit von maga után?
2009. szept. 29. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Határozott idejű munkaszerződést csak közös megegyezéssel vagy rendkívüli felmondással lehet megszüntetni. A rendkívüli felmondást, ha nem jogos, meg lehet támadni a bíróságon.
2009. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó ezt mind értem és tudom, de ha fel akarok mondani, de ők nem engedik, utána nem járok be dolgozni, az mivel jár.
2009. szept. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!