Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez gerinctelen húzás lenne a...

Ez gerinctelen húzás lenne a munkatársaimmal szemben?

Figyelt kérdés

Szóval hárman vagyunk lányok munkatársak. Ők ketten össze vannak nőve, nyali-fali barátnők, kétszínűek..én azért próbálok normálisan dolgozni, de kezd betelni a pohár, hogy ők megbeszélik a főnöknővel ketten (ellenem), hogy én bármikor be megyek, és úgy alakítják a beosztást, hogy nekik jó legyen, és szinte pont mindig akkor kell mennem, amikor más dolgom lenne (fogorvos,stb..)

Szóval van a főnökasszony. Neki viszont van egy főnöke, akivel van közös ismerősünk. És arra gondoltam, hogy mi lenne, ha ez a közös ismerős szólna pár jó szót az érdekemben, hogy a beosztás legyen már rugalmasabb és ne mindig úgy legyen ahogy az a két p.csa akarja..

Vélemény?


2013. máj. 7. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem gerinctelen, de nem biztos, hogy be fog jönni

bár attól, függ mennyire vannak ők(az ismerős és a főfőnök) és ti jóba

2013. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem annyira gerinctelen szerintem. Szólj nyugodtan, elvégre nem kirúgatni akarod őket
2013. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem olyan gerinctelen húzás, a kérdés elolvasásakor durvábbra számítottam. :) Viszont te még nem próbáltál meg beosztást egyeztetni a főnöknővel? Mert lehet inkább ezzel kéne kezdeni, nem biztos, hogy a "hátulról" való megközelítés célravezetőbb lesz.
2013. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez igazságos húzás ! És ha már úgyis kitolnak veled, rugasd ki őket is ha tudod, hogy kerüljön a helyükre jó munkaerő.
2013. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert úgy voltam vele, hogy ne én mondjam már meg, hogy mikor kell bejönni, plusz eleinte gondoltam arra, hogy biztos valami halaszthatatlan dolguk van (orvos, család,stb), de most, hogy megint ismételten úgy próbálják alakítani, hogy én szívjak, mert tudták, hogy nekem melyik nap nem jó, ez így már nem korrekt.. én igazából mondhattam volna mindegyikre, hogy nekem nem jó (mert mondjuk előtte 1 nappal szólnak, szerintem ez se normális), de nem akartam nyavalyogni, mert hát a munka az munka.. és nincs is semmi bajom a munkával, csak éppen azzal van, hogy pl. nem jutok el nőgyógyászhoz, mert ugyebár nem lehet csak egyik napról a másikra menni, és mikorra kérek időpontot, pont akkor kell dolgozni menni.. úgyhogy azért gondoltam erre az ötletre. Plusz még mindig jobb annál, mint ahogy sokan csinálják, vagyis hogy ágyba bújnak a főnökkel, csak hogy jobb legyen nekik..
2013. máj. 8. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De ők honnan tudják, hogy neked melyik nap nem jó? Ha annyira nem vagytok jóban, akkor gondolom nem szoktátok ezt megbeszélni. De megpróbálhatod megtéveszteni is őket, és akkor pont úgy alakítanák a beódat, ahogy neked jó lenne. :)

De az nem megoldás, hogy nem akarsz nyavalyogni a főnöknél. nyisd ki a szád, ha valami neked nem jó, ne egyből az ő főnökénél ismerős által motoszkálj. Ez kicsit olyan gyáva dolog, mint ha te nem mernél kiállni a saját érdekeidért.

2013. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!