Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam az önéletrajzba...

Beleírjam az önéletrajzba hogy tanulok még vagy sem?

Figyelt kérdés
Levelezőn járok egyetemre, és nem találok normális munkát. Kezdem azt hinni, hogy amiatt nem mert benne van az önéletrajzomban hogy folyamatban van még tanulmányom. Csomó olyan helyre beadtam, ahova megfelelnék, de még csak az interjúig se jutok el. (Az oké, hogy sokan jelentkeznek mindenhova, de hogy egy helyre sem kellek?) Van amúgy most munkahelyem, de sürgősen váltani akarok és nem tudom, szedjem ki az önéletrajzból a sulit?
2013. máj. 9. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd oda, hogy levezelő. És ha csak középfokú végzettséged van, én nem szedném ki, de ha diploma, akkor nyugodtan.
2013. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne azt hangsúlyozd. Először a szakmai tapasztalatokat emeld ki, hogy azt lássák meg először.


Pl. ilyen tartalommal írd:


Szakmai tapasztalat:


2008-2009 múzeumi tárlatvezetés

2009-2012 múzeumi teremőr


2010- ELTE Művtöri szak, levelezőn

Végzés várható éve: 2014

Főbb tárgyak: múmiák kórbonctana, piramisok

rombolása,


2005-2009 Sárospataki Középiskola

Nyelvi tagozat

2013. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!