Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy oldjam meg a közmunkát?

Hogy oldjam meg a közmunkát?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a lányom.Sajnos munkanélküli vagyok.Ma kaptam egy értesítőt közfoglalkoztatásról.

Ez mind szép és jó,szeretnék dolgozni,csak akadt egy kis idegeskedni való:

A hivatal vajon megérti hogy a lányom még kicsi és reggel el kell indítanom az iskolába és csak utána tudok dolgozni menni?(Kb. fél 8-ra)

A másik: nővérem kint él Angliában.Júliusban kihívott minket egy hétre,már lefoglalta a szálláshelyet is,ahová megyünk.

Adnak egy hét szabadságot?Nem veszik el emiatt a pénzt és a munkát?

Tudom hogy a munka az első,de ezt nem mondhatom le,hiszen a testvéremnek nem két fillérjébe került.

Holnap beszélek velük de addig is kíváncsi vagyok a véleményekre!

Aki volt már közalkalmazott,kérem válaszoljon.


2013. máj. 9. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz. Faluban simán megbeszélheted a főnökkel, hogy majd ledolgozod a kimaradást és akkor a fizut is megkapod. Nagyvárosban ez nem valószínű.
2013. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mész állásinterjúra? Amúgy a gyerkőc hanyadikos? Mert van ismerősöm, aki 7-kor jobb híján már beküldi a gyerkőcöt a suliba. Van szabadság közmunka mellett is, ugyan úgy 20 nap. Majd olyan 2 hét múlva szólj azért róla hogy ez lenne a szitu. Én is közmunkás vagyok. Fel se vesznek manapság senkit se normálba, a környékünkön szinte mindenki közmunkás. Félreértés ne essék irodában dolgozom vagy mikor hol, szóval nem sepregetek. Egyébként megértik szerintem, max tovább maradsz egy órával vagy mittomén.
2013. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.Megkérdeztem és nagyon felháborodtam,mert nem vették figyelembe a gyerekelhelyezési problémámat,ugyanis pont a nyári szünetben kell bejárnom.A nyaralás miatt meg egyenesen kinevettek,azt mondták 2 hónap munkából hogy képzelem hogy kapok egy hét szabadságot?

A gyerek 2.-os,8 éves és egyedül vagyok vele,ezt hiába mondtam...

2013. máj. 11. 08:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy városban élünk
2013. máj. 11. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyereket már 6- 1/2 7 fele is be lehet adni az iskolába, vagy mással megbeszélni, hogy vigye el.

Úgyanez lenne ha kapnál munkát, ott sem lehetnek nagyon egyéni dolgok. Amikor rendesen dolgoztál akkor, hogy oldottad meg?

A szabadság kérdésében meg valamennyire az ügyintézőnek volt igaza.

2013. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!