Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Internetes pókerből meg lehet...

Internetes pókerből meg lehet élni huzamosabb távon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én már 1 éve játszok és tanulom a pokert.Most kezdtem el igazi pénzben játszani, és az a véleményem hogy simán meg lehet élni belőle. 20 dollárt fektettem bele és egy hónap után már 375 dollárom volt..
2013. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ja és a legjobb szerintem az ha versenyeken játszol.
2013. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
350$ alig több, mint egy minimálbér... Persze, biztos meg lehet élni belőle, ha folyamatosan tudod hozni, de nem ártana kicsit feljebb tornászni azt a profitot... Pláne, hogy teszem azt ha haladni akarsz akkor ezt nem is tudod kivenni megélhetésre, hanem benn kell tartani bankrollba.
2013. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
no igen, de engem még eltartanak.:)
2013. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nos, szerencsejátékból a kaszinó fog megélni huzamosabb távon. Méghozzá a hülyékből élnek. Viszont ha jó vagy pókerből vagy másból akkor jövedelmező lehet.


A szerencsejátékok csúcsa talán a tőzsde, aminek két alapszabálya van: kezdetben legyen sok pénzed és legalább 10 helyre fektesd be. Ez többnyire vonatkozik más szerencsejátékokra is ha meg akarsz belőle élni: ha nincs pénzed és csak pókerezni akarsz, akkor egyik feltételnek sem felelsz meg. (a kettő összefügg, pénz nélkül bankroll se lesz)


Alapvetően akkor fogsz megélni bármiből, ha hasznos vagy a társadalom számára, megtermeled azt az értéket amit visszakapsz pénzben. Szerencsejáték abszolút nem ilyen, akár azt is mondhatnám haszontalan pazarlás minden eltöltött perc (ételt, áramot fogyasztasz, infrastruktúrát és közegészségügyi rendszert használsz miközben nem adsz semmit az emberiségnek) Ehhez az életmódhoz leginkább néhány művész, top sportoló, sztár, egyéb közszereplő áll, bár ők valamilyen intellektuális értéket közvetíthetnek, csak aránytalanul sokat keresnek - mert mindenki ismeri őket. Szóval van pár ismert póker milliomos aki a TV-ben szerepel, ők még adhatnak is valamit az embereknek, de ha valaki az internet előtt megélhetési szerencsejátékos annak mi értelme?

2015. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Erre énis kiváncsi lennék. Sikerült valakinek régi válaszolók? :D
2020. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!