Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szerezted a jelenlegi...

Hogy szerezted a jelenlegi munkád? (ismertség, személyes jelentkezés, internetes jelentkezés)? Hány fordulós interjún voltál? A jelentkezésed után mennyi idő múlva vettek fel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én az előző munkámról tudok beszélni neked (mert jelenleg ismét álláskereső lettem).


Azt internetes hirdetésben találtam, 2 körös interjú volt, az 1. egy elbeszélgetés volt, a 2.írásbeli teszt volt. Miután jelentkeztem 1 hónap múlva kerestek meg és 3-4 hét volt mire vége lett az interjúknak és a kiválasztásnak.

2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az anyósom ajánlott be, 15 perc alatt leteszteltek és felvettek.

Elég alja munka minimálbérért, jobbat nem tudott szerezni nekem senki, a beküldött jelentkezésekkel pedig nem sokra mentem.

2013. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láttam a hirdetést, beküldtem a papírokat. Behívtak interjúra, eltelt kb. fél óra, és szóltak hogy fel vagyok véve.
2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szr volt az elso cegem es kozosen dolgoztunk a masik ceg dolgozoival. Igy ismertem az uj cegemet, sot a managerrel is talalkoztam.

Igy ok ismertek.

Papirok kitoltese, interju kovetkezo heten trening aztan azutan kezdhettem, pedig kellett volna varni meg az erkolcsimre de ok ismertek igy hamarabb kezdhettem.


Kinti munka. Heti 40 oraval olyan 400.000-et keresek, de nekem volt 60 munkaoras hetem is - attol fugg ki mit vallal el hogy tudjak beosztani- en nem voltam finnyas - 60 oras munkahettel 600.000-et keres az ember...

:)


kepzettseg nem kellett hozza. csak tarsalgasi angol. fokent noket keresnek, de parok is johetnek, 10 fobol 8 no 2 ferfi az arany

dolgozni kell, de jol fizet es biztos hogy szukseg lesz az emberre es nem rugnak ki egyik naprol a masikra mint itthon oly konnyen megeshet...

2013. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas szerencsém volt. Apám összefutott az utcán egy 10 éve nem látott régi ismerősével, akivel munka révén ismerték egymást, illetve sokat segítettek egymásnak. Megbeszélték, hogy valamikor látogassa meg, bár feszes az időbeosztása, de egy kávét iktassanak be.


Apám elment, mivel egyidősek, szóba kerültek a gyerekek. Ő elmondta, hogy velem mi történt az elmúlt 10 évben (középiskola, főiskola, lediplomáztam), de sajnos nem találok állást és külföldre akarok költözni, ami neki annyira nem tetszik (mert messze lennék).

A barátja mondta, hogy nem akar semmit sem ígérni, de átalakítások vannak náluk, új egységet alakítanak ki, a vezetőjének lehet, hogy kell ember, de az is lehet, hogy már van neki, rákérdez. Én azért küldjem át neki az önéletrajzomat.


Két hét csend, majd az említett barátra hivatkozva felhívott egy férfi, hogy találkozni szeretne velem. Egy órás interjú volt, mondta, hogy másokat is meghallgat, de a főnöke ajánlott, így engem is látni szeretett volna. Mondtam neki, hogy nagyon szorít a költözési határidő, annyit kérnék, hogy aránylag rövid idő alatt válaszoljon, akkor is ha nemleges, ennek fényében kezdeném el felszámolni az itteni életemet.


Nagyon rendes volt, néhány napon belül felhívott, hogy rám esett a választása, innentől átad a HR-nek, velük zongorázzam le az adminisztratív részt. Két héttelkésőbb már kezdhettem is.


Azért is volt iszonyú szerencsém, mert nagyon jó a cég, a munkakörnyezet és a főnököm is az egyik legnormálisabb ember, akit valaha ismertem - szóval jó helyem van.

2013. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én jelentkeztem minden környékbeli helyre dolgozni, ápolói végzettségem is van, az összes pesti kórháznak küldtem be önéletrajzot. Onnan is hívtak interjúra és a mostani helyemre is, mivel pest messzi van a környékbelit választottam. Hosszú távon sokkal jobban jártam.
2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Apué a cég és adott benne a munkát. De mondta, hogy nem muszáj dolgoznom, mert annyi pénzt keres hogy felesleges dolgoznom, mert anyu is csak otthon van és csak főz. Általában, ha nagyon unatkozok akkor nézek be 2-3 órára.
2013. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát utolsó,becsüld meg hogy ilyen biztos talpon vagy!
2013. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!