Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tetováló szalonban, hogyan...

A tetováló szalonban, hogyan kapják a fizetést van 1 összeg, mint pl a minimálbér vagy a tattoo árát kapják meg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 12:57
 1/6 SzilKa ***** válasza:

A legáltalánosabb az, hogy a tetoválás árának 60%-át kell leadni a tulajnak, és a maradékból kell állni még az eszközöket is. Nagyon ritka, ahol 50% a leadó. Van, ahol meg fix székpénzt kérnek el.

Külföldön kevésbé húzzák le a tetoválót, itthon nagyon gáz a helyzet, ja és persze nem is igazán jelentik be a dolgozót, mert azon is spórolnak,..


Egy tetováló

2013. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Húh, ezt én sem tudtam, de azért egy jó tetoválónak egy jó szalonban jó kis betevőt meg tud keresni nem? :)
2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:
2-es, ez akkor jön össze, ha már régebbóta vagy a szakmában és van neved, mert akinek van pénze nagyobb, komolyabb tetkókra, az őket keresi. Az új tehetséges, de még "névtelen" tetoválóknak marad a beeső, 2 centis feliratos-csillagos aprópénz, amiből ugye még sokat le is kell adni. 2-3 év, mire ki tud alakulni egy normális vendégkör, azt meg elég nehéz kibekkelni, sokan le is lépnek inkább külföldre (ahogy én is).
2013. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Áh értem. Esetleg hallhattunk már a munkáidról, mert már kíváncsi vagyok ki vagy. :)
2013. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy te vagy az első válaszoló? :)
2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzilKa ***** válasza:

Igen, az első is én voltam. :)

Ha érdekelnek a munkáim, dobj egy privit.

2013. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!