Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy/hol találhatnék munkát?

Hogy/hol találhatnék munkát?

Figyelt kérdés

23/L vagyok. 2 éve, az OKJ-s suli vége óta itthon ülök és már az összes létező helyre beadtam a jelentkezésemet és megpróbáltam mozgósítani az ismerőseimet is, de semmi.. Anyukám ráadásul beteg, nagyon kéne a pénz és a nyugalom, minél stresszmentesebb élet. Nem tudom, mit csináljak komolyan mondom. Pest megyében lakom, 50 km-re a fővárostól, de mobilis vagyok.

El se tudom képzelni, hogy a messzebb lévő icipici kis falukban hogy élnek meg az emberek...:(


Ha valakinek bármilyen ötlete, tanácsa van vagy tud egy jó álláslehetőségről kérem írjon nekem. Privátban főként.

Köszönöm.



2013. máj. 10. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak Pesten érdekelne meló?

Itt Debrecenben lehet tudok neked segíteni.

2013. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
2013. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tesco nálam kilőve, mert nem tudnék hazajárni sehogy sem ha mondjuk este 7-nél tovább kéne lenni.
2013. máj. 10. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Közelben meg nincs tesco.
2013. máj. 10. 15:04
 5/8 A kérdező kommentje:
na meg különben sem vettek fel oda, pedig még interjún is voltam egyszer. diákmunkásként persze kellettem.
2013. máj. 10. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Munkaügyre menyj be, elvileg ott majd kiközvetitenek valahova.
2013. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Két éve regisztrálva vagyok a Munkaügyiben. Amikor rákérdeztem a munkalehetőségekről és a tanfolyamokról, szinte a képembe röhögött a nő, hogy én túlképzett vagyok és ne is várjam, hogy tanfolyamra elküldenek és munkát se hiszi, hogy tudnak ajánlani.. és tényleg semmit nem kaptam. Pénzre meg nem vagyok és nem voltam jogosult, mert még nem volt x ledolgozott napom mielőtt regisztráltam.
2013. máj. 13. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig nem szabadna elutasítania, kiröhögnie a munkaügyisnek. Elég bunkók.

Esetleg próbálj személyesen érdeklődni, piacokon, kisboltokban, étteremben-pizzériában, hogy nem e kell segítség nekik.

Milyen szakmáid vannak?

2013. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!