Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállaljak el továbbra is...

Vállaljak el továbbra is mindent, hátha előléptetnek?

Figyelt kérdés

1,5 éve dolgozom asszisztensként, van a diplomám a feljebb lépéshez, a főnök már a felvételemkor mondta, hogy majd átvenne.

Azóta viszont egyre több munkám lett, egyedül végzem azt a munkát amit a felvételemkor még 4-en csináltak. Fentről is egyre többször megtalálnak, hogy csináljak meg valamit mert tudják, hogy értek hozzá. Én pedig csinálom, mert remélem ha látják, hogy nem vagyok h*lye és szorgalmas vagyok, talán áthelyeznek.

Kérdeztem a főnököt de csak halogat, hogy nincs hely, megszorítás van, persze egy polgármesteri protekcióval érkező be nem fejezett főiskolával rendelkezőt fel kellett venni, azóta is szaporodtak a hozzám vágott munkák, mert ő gondolom nem tudja megcsinálni, akkor ki tudja, aki nem fogja visszadobni...

Egyre kevésbé bírom, folyton túlórázom, nincs időm enni, wc-re menni, hibázom is, ebből volt is probléma, elrontottam valamit a "fentieknek", ők nem nézték át, kárt okoztam - de olyan területen, ami nem az én dolgom.


Nem tudom, hogy ha elkezdeném visszautasítani őket, akkor azzal elásnám magam a szemükben mint valami lusta dolgozó, vagy lehet épp most tűnök baleknak akire mindent rá lehet terhelni, miért nem állok talpra?

Helyben nincs sok munkalehetőség, itt nagyon jó lenne ha áthelyeznének, még a mostani helyem is jobb lenne ha csak azt csinálnám, amit az érettségis, ugyanilyen munkakörben dolgozók.

Ingázással talán lehetne jobb munkám, csak napi 3-4-5 óra utazás sem túl csábító.



2013. máj. 10. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a büdös életbe nem léptetnek majd elő. Az oka irtó egyszerű:

A világ legjobb munkaereje az, aki 4 ember munkáját végzi egy fizetésért! Ha téged előléptetnek akkor a helyedre 4 embert kell felvenni!

2013. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép lassan kikészülsz majd idegileg és fizikailag is. "Burnout" azt hiszem így hívja az angol...
2013. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt megtanultam már saját bőrömön, hogy az első 1-2 hónapban figyelni kell, hogy miként bánnak a többiekkel. Ha időről-időre kiemelik a jól teljesítőket, van valamiféle elismerése a plusz munkának - akkor én is erre számíthatok.


Ha az ellenkezője van, akkor meg arra érdemes számítani.

2013. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ettől tartok én is, hogy jelenleg én vagyok "alul" a legjobb munkaerő és hiába van nekem is ismerősöm és ígéret a főnök, olcsón sokat dolgozom, nekik nyilván így teljesen jó, hogy nyalnak a polgármesternek, a munka el van végezve, a pénz is megmarad.
2013. máj. 10. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt te érzed, milyen a légkör nálatok, a leírás alapján én valami állami intézményre vagy ahhoz közel álló munkahelyre gyanakszom: nem hogy nem fogsz előléptetést kapni, de lehetőleg kezdj el minnél hamarabb más munkát keresni vagy fusizni. Én egy percet nem túlóráznék ilyen helyen, hagyd a csudába, jobb ha másba ölöd az energiádat (képezd magad, tanulj, sosem késő). Viszont sose felejtsd, mik a kötelezettségeid, ha a felettesek el kezdenék emlegetni, nyugodt szívvel mondhasd, hogy a munkaszerződésedben foglaltaknak eleget teszel.
2013. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!