Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka illene hozzám?

Kacsacsoruemlos kérdése:

Milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés

Hello!

Fiatal vagyok még, és érdekelne a véleményetek, milyen munka illene hozzám. Főbb jellemzőim:

-utálom a matekot, és a reál tárgyakat.

-annyira a humán tárgyak sem kötnek le, de nem szenvedek velük.

-szeretek sportolni

-szeretek beszélni / kommunikálni

-jó a nyelv érzékem

-nagyon vágyom rá h sikeres legyek

-valójában nem értek semmihez jelenleg

-vicces vagyok, szeretek szerepelni, szórakoztatni

-mostanában feltűnt h vannak színészi ambicióim, ha sokat nézek valamit, élethűen tudom utánozni..

-van valamilyen kisugárzásom amit sok ember mondott már, de nem tudom miről beszéltek.. csak érdemes megemlíteni


kb ennyi, vélemény?



2013. máj. 13. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből az a véleményem, hogy nagyon fiatal lehetsz még, de ha nem, akkor kezdj magaddal valamit, mert ez így édeskevés.
2013. máj. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nehéz megmondani.


Nem csak hogy illeni kell egy szakámnak hanem abban nagyon jónak lenni.


Barátnöm egyetem elvégzése után jött, rá, hogy ö nem is szereti a végzetségét, és elvégzett egy fodrász szakmunkást. Most már 15 éve fodrász és piszok jó. Iszonyat nagy vendégkör, és akár 30km.röl is elmennek hozzá. ès ö imádja csinálni.


De ismerek olyat akit az anyukája kényszerített szülésznönek, ö pedig hallani sem akart az iskoláról, de mivel felvették és nem tudta mit kezdjen magával így elkezdte, és imádta, és már 10 éve szülésznö és imádja a munkáját, és nagyon jó benne.

2013. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értesz semmihez és nem is érdekel semmi. Kiváló operátor leszel.
2013. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi az az operátor?
2013. máj. 13. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Röviden összefoglalva: biorobot. Nem kell értened semmihez, nem kell tudnod semmit, gondolkodnod és beszélned se kell. Általában gyárakban jellemző az operátori munka. Rettentő egyszerű, általában pár percet vagy csak néhány másodpercet igénybe vevő egyszerű, előre betanított folyamatot kell ismételni napi 8-12 órán át.
2013. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Telemarketing, sales :) Oda csak jó rádumáló képesség kell és egy kis szerencse. Ráadásul ebben a "szakmában" 5 perc alatt találsz céget ami alkalmaz. Na meg ha beindulsz akkor sokat kereshetsz.
2013. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MLM ügynök vagy operátor, de az érdekeltségi köröd miatt operátorként nem biztos hogy megfelelnél.
2013. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A leírtak alapján olyan munkahely kellene neked, ahol emberekkel kell kommunikálnod: pl eladó, call centeres, animátor, recepciós (ezekhez végzettség sem kell). De amúgy nemrég láttam álláshirdetést a horror házába is hivatásos ijesztegetőket keresnek. ;) Az biztos érdekes. :)
2013. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!