Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elkezdtem verseket írni....

Elkezdtem verseket írni. Eddig csupán négy versem van, készül az ötödik. Kettő német nyelvű, kettő magyar nyelvű vers. Ha írtam még jó párat, akkor úgy gondoltam elmegyek "velük" egy kiadóhoz. Mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Magyarországon mennyi esély van arra, hogy valaki az írásból éljen meg? Mennyit keresnek az írók? Ha verseket viszek nem mondjuk egy regényt, akkor nagyobb esély van arra, hogy elolvassa a kiadó (azaz a személy, akinek odaadom a verseimet). Mert a versek azért rövidebbek, mint a regények. Mennyi verssel lehet elmenni egy kiadóhoz? Kb mennyi versnek kell kész lennie ahhoz, hogy elmehessek?

2013. máj. 13. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon híresnek kell lenni egy írónak, vagy költőnek, hogy abból meg tudjon élni.
2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy befutott iro de jo regenyt regenyt irtal es szerencsed van kapthatsz a regenyert 100ezer Ft koruli osszeget!

Ha muvesznek gondolod magad adki magan kiadasba ugy valamivel tobb penzed lehet belolle ha sikerult olyat irnod amiert masok penzt is adnak!

2013. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy belelóg a kezed a bilibe. A könyvnyomtatás és -árusítás évtizedes negatív rekordokat döntöget, noname magyar szerzők könyveit az ismerőseiken kívül kb. senki nem veszi.


Talán kezdd valami irodalmi folyóirattal, ha ott nem röhögnek ki, akkor lehet építkezni, de nem igazán úgy megy a publikálás, hogy amint megvan egy kötetrevaló irány a kiadó...

2013. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először próbáld ki magad a neten, hogy mások mit szólnak hozzá, pl. [link]
2013. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradjon hobbi
2015. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!