Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Abban, hogy tűzoltó legyek,...

Abban, hogy tűzoltó legyek, milyen fizikai dolgok gátolhatnak meg?

Figyelt kérdés
Rövidlátó vagyok, -1-es szemüveggel, és magas a vérnyomásom, de szedek rá gyógyszert, és így beállt normálisra. Ezektől még lehetek tűzoltó?

2013. máj. 13. 20:51
 1/2 anonim válasza:

Nem valószínű...


Gondolj bele... bent vagy az égő házban, a füsttől nem látsz semmit, a gázmaszkod bepárásodik, az izzadságot belefolyik a szemedbe, nem látsz fél métert sem előre, pánikba esel... felmegy az amúgy is magas vérnyomásod, elájulsz, összeesel a folyosó közepén, vagy éppen a civil sérültel a hátadon és már is nem 2 civilt kell kihozni, hanem két civilt és egy tűzoltót...


Szemüveges eleve nem lehet tűzoltó.

2013. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, pedig nagyon az akartam lenni :(


Bár a vérnyomással SZERINTEM nem lenne gond, mert gyógyszerrel gond nélkül járok keményen edzeni, és nincsnen semmi bajom.

2013. máj. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!