Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auchanban volt már valaki...

Auchanban volt már valaki gyakornok? Vagy ismer olyat?

Figyelt kérdés

tudnátok mesélni, hogy milyen ott gyakornoknak lenni, mennyi a fizetés? és a gyakornokok is kapnak mellé juttatásokat? van aki gyakorlat után ott maradt dolgozni?

én fontolgatom, hogy áruházi gyakornoknak jelentkezzem



2013. máj. 14. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen gyakornok? Nem gondolod hogy ott csak 1 féle pozíció létezik? Gzadasági osztály, HR, beszerzés, logisztika, kereskedelem, értékesítés? Mégis hol leszel?
2013. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
gazdasási vagy marketing osztályon
2013. máj. 14. 14:40
 3/16 anonim ***** válasza:
A helyes megnevezés :Junior manager. Nem gyakornok, aki az Auchannál dolgozik, annak meg kell ezeket tanulni, nem mindegy mit hogyan nevezünk.Van aki ott marad utána is, de ez csak akkor megy, ha 100%-ban elkötelezed maga a vállalat iránt.
2013. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
de ha 100%-ban elkötelezed magad a vállalat iránt, akkor hülye vagy!
2013. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
melyik osanba? mert az sem mindegy...és mit tudsz virítani? külföldiül beszélsz-e?
2013. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5. olyan szar osanban dolgozni?

amúgy még sosem dolgoztam ott, csak egyszer jelentkeztem pár éve, felvettek volna, de akkor visszamondtam

2013. máj. 15. 16:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha meg nem kötelezed el magadat a vállalat iránt 100%-ban akkor nem vagy oda való! Ez az Auchan nézete, ezért olyan nagy a fluktuáció!
2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 16. 12:49
 9/16 anonim ***** válasza:

azt senki nem mondta, hogy szar az osanban dolgozni..embere válogatja...meg asszem áruháza...


ott sem rosszabb, mint máshol.nézd meg a dolgozókat..van aki szomorú, van aki mindig jókedélyű, van aki csak teszi a dolgát...

2013. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

mondjuk van pár ismerősöm aki ott dolgozik, az egyik a grillnél volt, másik a műszakin van

azt mondják nem olyan rossz, van olyan ismerősöm, aki dolgozott már auchanban is meg tescoban is, és azt mondta az auchanban sokkal jobb volt neki

2013. máj. 17. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!