Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri egy pár hónapos "gyorst...

Megéri egy pár hónapos "gyorstalpalón" Pénzügyi és számviteli ügyintézőnek tanulni? Könnyebben el tudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodom nagyon. Van egy Bsc-s diplomám de úgy érzem kevés. Gondoltam kiegészítem valami ilyennel. Olyan 6-12 hónapos képzéseket találtam, de még nem érdeklődtem utánuk. Megérné elvégezni? Számítana hogy csak ilyen "gyorstalpalós"? Vagy így a Bsc-m kicsit javítana rajta? Tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban?
2013. máj. 14. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
A bsc diplomadat tuti nem fogja uberelni semmilyen tanfolyam... Milyen diplomad van? Nyelvtudassal hogy allsz? Az sokkal fontosabb.
2013. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Inkább mérlegképest csináld meg az többet ér
2013. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem éri meg, de jobb mint a semmi. Könyvelő nem éri meg, sokat kell fizetni és 2 éves, nehéz. Jah és rengeteg könyvelő van.
2013. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezt hagyd a fenébe, mert nem fogsz tudni elhelyezkedni vele. Nézz valami másik tanfolyamot.
2013. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Nem gondolnám hogy jobb lenne mint a diplomám de kiegészítené valamivel. A könyvelő drága és nem kevés idő. Azt is néztem. Hát jobb ötletem most nincs.
2013. máj. 15. 18:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és ha levelezős számviteli ügyintéző vagy hasonló okj-ra mennék? Ugyan ez a nappalis estis dolog csak 2 év? Az vajon jobb lenne? bár nekem most kéne a papír de az legalább ingyen lenne. A jó okj-k sajnos nappalisok vagy nagyon drágák szerintem. Akkor már valami szakmérnöki vagy hasonló de annyi pénzem nincs.
2013. máj. 15. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem mész mesterképzésre? Az is 2 év és azért az csak Msc vagy MBA...
2013. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert nincs rá itthon keret. Mármint arra, hogy ne dolgozzak, bár csak rövidtávú állásom van. Valamint nem biztos hogy megérné elvégezni. Levelezőn szeretném majd de a mostani helyzetben szinte lehetetlen. Ezért nem mentem/megyek egyelőre. Meg ugyebár a mi egyetemünkön az ösztöndíjakat sem fizetik ki időben, még ha abba a kevésbe is beletartoznék akik kapnak. Nem akarom ezzel a szüleimet terhelni. Ezért gondolkodom ilyenekben.
2013. máj. 16. 17:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Én már amúgy okj-ra is levelezőn vagy estin járhatnék :) ez lemaradt.
2013. máj. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!