Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyed-en vagyok, de felkértek...

Gyed-en vagyok, de felkértek egy könyv lektorálására. Van valami kiskapu, hogy kaphassak érte fizetést?

Figyelt kérdés

Felkértek, hogy lektoráljak egy könyvet, ami nekem szakmai szempontból is nagyon hasznos lenne, de mivel gyed-en vagyok, nem végezhetek munkát - vagy elbukom a gyed-et.

A kérdésem, hogy lenne-e valami kiskapu, amivel mégis elvállalhatnám a feladatot, és mégsem 0 ft-ért...?



2013. máj. 15. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs max ha lemondod a gyed-et, arra az adót hónapra.
2013. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mo-n van

de az nem kiskapu

hanem ahogy a többség él

kicsit gondolkodsz rájössz

2013. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megbízási szerződéssel simán. Vagy valaki leszámlázza helyetted, így az ő nevén fut - viszont ehhez bizalom kell.
2013. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

A "megbízási szerződés" én nevemen lehetne szerinted? Hogyan?

A "hagyományos magyar" kiskapuk sztem most nem jönnek szóba. Viszont én is gondoltam, hogy egy időre lemondom a gyed-et. 70e ft-ot kapnék a munkáért, most 83e a gyed-em. Ha azt lemondom, arra az időre gondolom kérhetek gyes-t. Ha ez egy hónap, akkor nem nagy pluszban maradok, ha egyáltalán...

De mi a legkisebb idő, amire lemondhatom a gyed-et? Lehet az pár nap pl? Mi ennek a menete?

2013. máj. 16. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!