Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alapképzés itthon, továbbképzé...

Alapképzés itthon, továbbképzés külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pályaválasztás előtt állok, de nem tudom mit választhatnék. Közgáztól egészségügyig minden szóbajöhetne, de amit szeretnék.

Egy alapképzést itt elvégezni, majd akármilyen szak elvégezte után továbbképezni illetve praktizálni Németországban/Egyesült Királyságban vagy akárhol ami belefér az anyagi kererbe. A külföldöntanulást sajnos nem engedhetjük meg most magunkban, Szeretnék a szakmámban igazán jó lenni, fejleszteni magam, akármit is választok. Majd idővel remélem minimálisan finanszírozni is fogom tudni önerőből. Mit tanácsoltok? Ami engem jellemez:

-extrovertáltság

-kommunikativitás

-ambíció

-különösebben az egészségügy érdekel, de kíváncsi vagyok bármilyen szakirányra a történtelem és média kivételével

-igény aktív életmódra


2013. máj. 16. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!