Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznál ilyen helyen?

Dolgoznál ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Csak éjszaka, bejelentett munkaviszony. Bruttó 620Ft órabér+éjszakai pótlék azaz havi szinten 80.000Ft nettó+túlóra+cafetéria


Raktárban kell komissiózni. Elvállanád ennyi pénzért jelenlegi helyzetedben? Továbbá mi a véleményetek?


2013. máj. 17. 23:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Elvállalnám. Ez a pénz magamra elég lenne, és őszintén ez nem olyan fúú de átlagon aluli munka. A legtöbb munkánál is ennyi a fizetés, 10-12 órára rakás idegeskedéssel.
2013. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvállalnám. Keresnék mellette mást, de addig is jó lenne.
2013. máj. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nincs jobb addig ok, de hosszútávon biztos nem. én is éjszakáztam 4 hónapot, olyan voltam mint az élőholtak.
2013. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
November óta dolgozok itt, de most egy másik cég veszi át az előzőt de a teendők ugyan azok csak a feltételek másak.
2013. máj. 18. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Most te a válaszok alapján fogod eldönteni, hogy dolgoznál e? Vagy csak a lelkedet, akarod erősíteni, hogy nem csak én vagyok ilyen nyomorék ember, aki elvállalja ezt, hanem még rajtam kívül pár választ adó? Jelenlegi helyzetemben, ennek az összegnek a 3x keresem, úgy hogy nem vállalnám el.
2013. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám el akkor sem, ha nettó félmilliót adnának, mert engem egyetlen kihagyott éjszakai alvás totál kiüt, nemhogy a folyamatos éjszakai munka. Ugyanakkor van olyan ismerősöm, akinek eleve olyan a bioritmusa, hogy egész éjjel pörög. Te tudod csak eldönteni, hogy a szervezeted mit bír. Hogy mit mennyi pénzért vállal az ember, az meg azon múlik, hogy rá van-e kényszerítve az azonnali pénzkeresetre, vagy van ideje/módja válogatni. Nekem nincs családom, van megtakarított pénzem, és segítőkész, jómódú szüleim, így nincs szükségem arra, hogy olyan munkát végezzek, ami megterhelő, és még csak nem is fizet rendesen. De attól, hogy én ezt megtehetem, neked még nem fog jóllakni a családod (ha van).
2013. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!