Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten meg lehet élni...

Budapesten meg lehet élni nettó 95 ezerből?

Figyelt kérdés

Egy közepes albérletben , szerényen "élvezve az életet"?

Megéri vidékről felmenni ennyiért?



2013. máj. 20. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Most komolyan én vagyok a hülye, holott te jösz azzal, hogy "megnézném milyen helyen van, biztos valami nagy presztizsű"?! Úristen... És nem vagyok falusi. Városban lakom és jelenleg a Semmelweis egyetemre járok. De ha még falusi is lennék, sem degradálhatsz, hiszen fogadok egész életedbe nem tanultál egy árva mukkot sem. Így válaszod számomra olyannyira bosszantó, mint egy porszem.
2013. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mit vitatkoztok itt az albérlet árakon? Rámentek, h ingatlan.com, meg alberlet.hu, alberlet.com aztán hajrá, lehet keresni fotókkal, árakkal együtt!

Én a zuglói kínálatot tudom, itt egy berendezett egyszobás lakás 40+rezsi, egy 46 nm-es 60-70 (inkább 70) + rezsi!A rezsiben: távhő,vagy gáz, közös költség, víz, villany, szemétdíj van, opcionálisan telefon, meg net, TV...Bkv bérlet havi 10500 Ft...

2013. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Jól értem, hogy a szóhasználattal (presztízs) van bajod? Iróniát ugye nem tudsz észrevenni? :D Ha nem tudnád az Illatos út az egyik leglepusztultabb cigánygettó a városban, ahonnan mindenki menekül, ha tud.


Az meg már igazán mellékes, hogy én még egyetlen SOTE-s ismerősömet se hallottam az iskolájukat a hivatalos nevén nevezni, de ez legyen a legkevesebb :)


De hogy bebizonyítsd az igazad, légyszi linkelj már pár 30e bérleti díj + 10e rezsis albérletet akárhonnan a városban :D Mert én saját tapasztalatból tudom, hogy ez marhaság, egy teljesen közepes környéken 60+25-ért laktam egyedül 32nm-en nem sokkal ezelőttig.


Tudom én, hogy a falusiaknak sokkoló tud lenni, hogy a 8-10 ezres kolidíjak után nem ugyanennyiért adnak ki lakásokat, de ez a szomorú igazság.

2013. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Nem haragszom. Mutasd azt a BP-i különálló lakást, ami "30-40 négyzetméter fürdővel és konyhával" és "10e a rezsije".


Meg fogok hajolni előtte, ha meg tudod mutatni, hol találni ilyet.

2013. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi voltam, hogy szegény SOTE-t megjárt kollégának van-e a leghalványabb esélye megtalálni álmaink lakását:


2 (!) találatot sikerült összehozni BP-en, 30-40 nm közötti kiadó ingatlanra 30e forintig:


[link]

Egy munkásszálló 6 (!) ágyas szobákkal, emeletenként egy wc és zuhanyzó, illetve egy közös konyha.


[link]

Egy kiadó tetőtér saját fürdővel. Nem luxus és konyha sincs, de határeset. Még el is fogadnánk, ha nem sütne róla messziről, hogy a főbérlő az olcsó bérleti díjat a nyáron 50e, télen 60e forintos általány rezsivel kompenzálnál.


Én kifújtam...

2013. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, haladunk! Már van 3 találat! Aki ennyiből nem tud választani az elkényeztetett városi ficsúr!


Persze a 10e-s rezsikeretbe itt tán egy heti távfűtés férne bele, de ilyen részletekkel nem kell hadakoznunk, mert 67% megmondta, hogy van és lám van!


Most már csak azt kell eldönteni, hogy a Práter utcai cigánygettót vagy a munkásszállót ajánljuk a kérdezőnek, mindkettő egy igazi ÉKSZERDOBOZ.

2013. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kijönni 95-ből. Pláne panelnél. Közösköltség meg a távfűtés min. 30.000. Bérlet 11, biztos van mobilod, netet is szeretnél, villany, gáz, ezek se 1000Ft egyik se. Még egy zsömlébe nem haraptál már nincs semmi a 95-ből. Ja és igen, a cigánygettó közepén vagy még.
2013. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#17


Alapterület:29 m²


30-40 nm-ről volt szó :)


Arról már nem is beszélek, hogy itt kb. a közös költség egy 10-es havonta, nem a full rezsi :)

2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Bence87 ***** válasza:
100%
Meg lehet, de nem fogsz tudni egészséges kajákat venni, és ha felmerül egy váratlan kiadás, akkor hitelt kell felvenned, hacsak most nincsen megtakarított pénzed. Mivel 95000-ből megtakarítani nem nagyon fogsz tudni. Tehát ha nincs megtakarított pénzed, akkor így elég veszélyes.
2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!