Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem látom a mesés...

Miért nem látom a mesés külföldi fizetések eredményét?

Figyelt kérdés

30.000 fős városba lakom nagyon nagyon sok ismerősöm dolgozik dolgozott kint. Állandóan dicsekedtek a mesés fizetésükkel de mikor hazajönnek egy 10 éves audi A4-en kívül semmit nem tudnak felmutatni.

Igen és hallatom meséket, ugyan annyiba kerül minden mint itthon és 6x annyit keresek !

OKÉ hol a sok pénz ba+ mutass már fel valamit !

Nemrég apám munkatársa vagizott hogy a lánya és a párja milyen jól keresnek Hollandiában és erre mitlátok hazajöttek egy szaros kb 1 millás focus-al ! Ja persze gondolom a 20millás mercit meg otthagyták Hollandiába mi.


Ti láttatok /nem hallottatok/ sikertörténetet ? Az hogy évek óta kint élnek és van egy pózólj BMW-vel kép a fészbukon az nekem kamu.


2013. máj. 23. 19:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Valószínű nem veled fogják megosztani, mennyi spórolt pénzük van. Amúgy is mi közöd hozzá? Jó hogy nem turkálsz mások pénztárcájában.

Ráadásul lehet, hogy nem csak előled akarják eltitkolni.

2013. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
53%

Eleve aki külföldön él, az leszokik erröl a magyar hülyeségröl, hogy csak a legdrágább autó a jó. Ott ugyanis vannak annyira értelmes emberek, hogy rájönnek, az autó használati tárgy és nem státuszszimbólum.


Akik ott élnek, mégha jól is keresnek, inkább értelmesebb dolgokra költik a pénzt, vagy pedig egyszerüen beteszik a bankba - nem pedig értelmetlen dolgokra költik, hogy a hülye szomszédot pukkasszák

2013. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Nyilván nem azért mentek külföldre dolgozni, hogy az irigykedő falubelieknek mutogassák a szerzeményüket.

(az se normális, aki 20 milliós autót vesz, de ez más kérdés)

2013. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert valaki nem a legújabb BMW-vel villog, még valóban élhet jól és lehet szép élete. Magam is külföldön élek, nekem sincs drága autóm, egyszerűen azért mert feleslegesnek érzem. Minek költsek egy olyan autóra, amit nem használok ki? Nem mindenki olyan mint te, aki csak abban tud gondolkodni, hogy milyen az autója. Sokkal fontosabb az élet minősége, megélhetés, mint a drága, de felesleges autó. Én speciel a saját megtakarított pénzemből vállalkozás indítottam, így láthatólag a te fajtádnak nem érek semmit, de valójában nagyon is sokat elértem, annak ellenére hogy nincs legújabb BMW-m. Persze vehettem volna azt, de akkor nincs vállalkozásom. Felnőtt embernek tudnia kellene a sorrendet. Az autó, magamutogatási céllal való megvétele a legutolsó dolog amire vágyom.
2013. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

"Akik ott élnek, mégha jól is keresnek, inkább értelmesebb dolgokra költik a pénzt"


Azért van nyugaton már a 10-14 éves gyerekeknek Iphone 5-je,

Ipad-ja, IMac-je, meg Xbox 360-a? (persze ez így mind egyszerre)

2013. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

"Azért van nyugaton már a 10-14 éves gyerekeknek Iphone 5-je,

Ipad-ja, IMac-je, meg Xbox 360-a? (persze ez így mind egyszerre)"


Nem ezért van! Hanem azért, mert errefelé olyan jó konstrukcióban meg lehet venni ezeket a termékeket, hogy még a legcsórobbak is Iphon-nal mászkálnak. Fizetés arányában egy Iphone és a többiek havi lebontásban fillérekbe kerülnek. (20 fontot fizetek a Iphone-om előfizetésére, és a Macbook pro-m gépemet is olyan konstrukcióban vettem, hogy havi 30 fontot fizetek érte.) A 2 gép fenntartása, 50 fontomba kerül havonta, amiért 4 óra 20 percet dolgozom.

2013. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Attól mert jobban keresnek nem jelenti azt hogy két kézzel szórják is a pénzt. Autót venni a legrosszabb befektetés, mert pl egy 20 millás mercit kihozol a szalonból az már csak 15-öt ér, egy év múlva meg 10-et se. Én is dolgoztam Belgiumban, jól kerestem még se az merci szalonba vezetett az első utam. Vettem egy olcsó használt verdát fillérekért, mert az is bőven megtette arra amire kellett. Inkább takarékoskodtam.
2013. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Igazabol nem is keresnek jol, csak hazudoznak ossze-vissza, kulfoldon sem lehet tobbet sporolni, meg nehezebb a munka is. Egyaltalan nem ciki, hogy te csak itthon kapsz munkat havi netto 70k-ert. Egyszeruen ennyit lehet szerezni es kesz.


Ezt akartad hallani? :D

2013. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Új autót vettem KP 4.365,000 ért tavaly és bankban is van még pár új autó ára magyar fizetésből. Ja hogy új házat építettem KP-ra ez gondolom elhanyagolható ;)
2013. máj. 23. 20:15
 10/46 A kérdező kommentje:
Az zavar hogy nekem vagánykodnak mikor kilóra megveszem bármelyiket.
2013. máj. 23. 20:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!