Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkások! Ti mire költötté...

Diákmunkások! Ti mire költöttétek/szeretnétek költeni a nyáron megkeresett pénzt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én suli alatt is dolgozok de ritkábban csak heti 3 alkalommal abból 1 péntek egy szombati nap és a szerda vagy a kedd, attól függ mikorra osztanak be.

Nyáron nyilván többet fogok dolgozni, akkor 4-5 napot minimum.

Én augusztusba tervezek elmenni nyaralni a haverjaimmal meg a barátnőmmel. Ez egy olyan 1 hetes nyaralás lesz a Balatonra. Mivel a szállás hely adva van, haverom családjáé így azért nem kell fizetni de az utazásért a kajáért, meg a szórakozásért igen.

Én arra gyűjtök. Vagy is már megvan a pénz, de majd később tervezek venni egy laptopot is, mert ha a következő tanévbe bejutok az egyetemre akkor valószínű hogy koleszos leszek, mert a bejárás innen elég hosszú, de viszonylag egyszerű is, de az még a jövő zenéje.

2013. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én általában a diákmunkán megkeresett pénzből veszek magamnak mindent (suliba cuccok, ruha, kaja, bérlet, szórakozás stb.), mert itthon nem tudnak támogatni. Nyáron általában fesztiválokra megyek, és természetesen spórolok is.

21l

2013. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem. én most jogsira gyűjtök, de kíváncsi voltam másokra is:)
2013. máj. 25. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Elveszitek a munkát a családos emberek elől mert nyaralni akartok? Majd meg tudjátok még! Fizesse ki anyátok,ha nem bírja maradjatok otthon.
2015. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bármilyen diákmelós elvenné a felnőttek munkáját, de érdekes, máskor az a baj, hogy a fiatalok nem dolgoznak. :)
2015. okt. 21. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Igenis elveszik a csaladosok elől a munkahelyeket,nézz szét! A diák tanuljon. De ez nem te hibád ne vedd magadra,ilyen az élet. Ez van,pedig nem ez a helyes,de nem lehet mit tenni.
2016. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem az egyetemhez, kollégiumhoz, saját ellátásomhoz igenis kell az, hogy legyen kis félretett pénzem, igen, diákmunkából. Nem élősködhetek a szüleimen huszonévesen.
2016. febr. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!