Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tisztességes cigány vagyok, s...

Tisztességes cigány vagyok, s munkát keresek: segíteni ebben nekem valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudom eltartani a családomat, s mivel cigány vagyok, mindenünnen elküldenek. Tudna valaki tanácsot adni, hogyan juthatnék rendes álláshoz? Köszönöm.

2013. máj. 27. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj, nem a származásod miatt küldenek el.

Sajnos sok emberrel ezt csinálják, engem is már nem egy helyről küldtek el sajnos, pedig van már végzettségem, valamennyi tapasztalatom is, de még így is nehéz munkát találni.

Nem tudom hogy neked mi a végzettséged, igazából semmi közöm hozzá, de egy javaslatot sokan mondanak hogy ne a szakmáddal akarj munkát találni. Bármit vállalj el amit fel ajánlanak, ezt érdemes beleírni az önéletrajzodba is. Hogy bármilyen munka lehetőség érdekel téged.

persze ne így szó szerint írd le, de most hirtelen nem jut eszembe hogyan lehetne szépen leírni.

2013. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Hol laksz?

Mi a végzeteged vagy mihez értesz ?

Jogosítványod van ?

50kg cementes zsákok rakodása gondod okoz-e ? (itt igazából a fizikumodra vagyok kíváncsi)

2013. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Segédmunka.
2013. máj. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%
Minden cig*ny ezt mondja magáról, hogy tisztességes. Talán az is vagy, de a 99,9%-uk nem az. A magyarok pedig nem szívesen foglalkoztatnak cig*nyokat...okkal.
2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nincsenek cigány vállalkozók, akik titeket foglalkoztatnának?
2013. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Garner válasza:
ÉN egy cigány építőipari vállalkozónál dolgozok, és a 15-fős csapatba egy db cigány van, az is a főnök unokatestvére.
2013. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mo-n nincs olyan cigány aki munkát keresne.
2014. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!