Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos ügyfélszolgálati munka?

Telefonos ügyfélszolgálati munka?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat érdekelne. Diákként végezném ezt a munkát, iskolaszövetkezeten keresztül. Bonyolult beletanulni? Milyenek a munkakörülmények? Headset-tel dolgoztok? Az nem kényelmetlen? Van valami jó tanácsotok? Előre is köszi! :)
2013. máj. 28. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Betanulás attól függ, hogy milyen témában fogsz ügyfélszolgálatoskodni. Nekünk tudnunk kell a törvényt is meg a helyi szabályzatokat is. De az igazi tanulás ott kezdődik majd, ha már a konkrét munkát végzed, mert más, ha csak elmondják, meg más csinálni.

Én headset-tel dolgozok, de vannak kolléganők, akik csak a telefonkagylót használják. Nekem azért jobb inkább a headset, mert vannak időszakok, amikor 600 telefon van egy nap, és nem akarok fél süketen, fél oldalra görcsbe rándult nyakkal hazamenni, mert ugye sokszor a vállam meg a fejem között fogtam a kagylót. Sokkal kényelmesebb a headset, meg így tudok két kézzel gépelni

2013. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia:)

voltál végül? nehéz volt? mit kellett csinálni?

2015. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!