Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg éri még Angliába kimenni...

Meg éri még Angliába kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Többéves szakmai gyakorlatom és erős társalgási angolom van, de elég sok mindent hallok és nem tudom, érdemes-e még kimenni dolgozni?! Mik a tapasztalatok? London, vidék, minden jöhet!

2013. máj. 28. 14:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
34%
Megeri kimenni, tapasztalt programozokent jo angollal siman osszeszeded kezdetben a havi 4-5.000GBP-t, de ha idovel sikerul eladnod kontraktorkent, felmehet az havi 10-ig is...
2013. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
25%

Nem!

Nagy káosz kezd kialakulni ott a bevándorlók miatt, néhány ismerősöm kint dolgozik, és haza akarnak jönni, mert nem bírják a honvágyat és az ottani körülményeket. Természetesen a fizetés jobb, mint az itthoni, de ha már minden képpen ki akarsz menni akkor menj másik országba, ahol nincsenek ilyen problémák. Ezt nem rasszizmusból írom, nem véletlen akar az egész UK kiszállni az EU-ból, mert akkor nem mehet be a sok bevándorló iszlám. Hidd el, nagy gondok lesznek még ott.

De ha itthon el tudsz helyezkedni, tedd inkább azt, szerintem az a 200-300ezer plusz fizetés nem ér annyit, hogy ismeretlenekkel dolgozz, távol a családodtól, hazádtól, ócska lakást bérelve. De ha ez nem számít, akkor a te döntésed.

2013. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
15%

Nem érdemes kimenni.

Az igaz, hogy több pénzt keresel, de annyival többe is kerülnek ott a dolgok, azaz kapott a szar egy jó nagy pofont.

2013. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

De még mindig jobban megéri, mint, hogy itthon már fél éve nem találok melót! :S

Kereskedelmi gyakorlatom van többéves, eladóként, értékesítőként dolgoztam, normális nem mlm-es, direktértékesítős vagy full jutalékos szarokon kívül itthon meg nem találni mást. Mindenhol csak azt érzem, le akarnak húzni és át akarnak b@szni. Viszont, az angollal elboldogulok és most még lenne rá lehetőségem kimenni, később, nem tudom.

2013. máj. 28. 15:16
 5/42 anonim ***** válasza:
68%
Megéri. A bevándorlós rémsztorik többségét csak az itthoni szélsőjobber majmok szajkózzák. Angliában semmi probléma nincs. Most szigorítottak a szabályokon de ez csak azokat érinti akik élősködni jönnek. Első pár hónap lehet hogy nehezebb lesz, de ha egyszer beindul a szekér akkor minden simább mint otthon.
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Ezen én is filóztam, erős összefüggést éreztem a ,,gyere haza" kormányprogram és a külügy által kiadott ,,Ne gyere Angliába, nincs munka!" nyilatkozattal, de elég sok rosszat hallottam, viszont a facebook-os ismieim fele már kint van.
2013. máj. 28. 15:24
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

#6

Amikor a munkaképes fiatalok fele lassan külföldön van érthető hogy bepróbálkoznak, de hát senki nem a saját maga ellensége. Mindenki jobb életre vágyik. Valakinek összejön a dolog külföldön valakinek nem de megpróbálni még mindig jobb mint itthon ülni vagy közmunkázni 36k-ért havonta. A lényeg hogy legyen kint ismerős és az ő segítségével menj ki még csak véletlenül se közvetítő cégeken keresztül mert az összes átverés.

2013. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
78%

Igen, megéri. A hivatásos szélsőségesek állandóak polgárháborút vízionálnak, de az ég világon nincs semmi ilyesmi gond. Ha megy az angol, emellett szakmád is van, akkor igenis jó lesz itt neked. Persze minimálbérért nem feltétlen éri meg kijönni, de amúgy igen.


Akinek meg honvágya van, az szépen menjen haza, semmi szükség az állandó nyavalygásukra. Nemrég voltam magyar buliban, hát, mit mondjak, mostanában nem fogok közéjük menni. Állandóan sírnak, hogy ez nem jó, az nem jó, sokan ugyanazt a mentalitást folytatják mint otthon, ezért nem értnek el sikereket.

2013. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyet értek az utolsó két hozzászólóval!

Ismerőseim vannak kint, ők is ezt tapasztalják a magyarok részéről. Igaz hogy drágább kint az élet, de jóval többet keresnek mint itthon... Ha pedig neked is vannak kint ismerőseid és tudsz angolul, akkor minden egyszerűbb, szerintem érdemes belevágni.

2013. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

'nem véletlen akar az egész UK kiszállni az EU-ból, mert akkor nem mehet be a sok bevándorló iszlám."


Melyik ISZLÁM állam EU tag barátom?

2013. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!