Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igazából nem tudom hogy ezt a...

Igazából nem tudom hogy ezt a kérdést melyik fórumon belül tehetném fel! A barátommal Angliába szeretnénk kimenni dolgozni, családokhoz takarítani! Valaki segítene egy kis tanáccsal?

Figyelt kérdés
Tudna esetleg valaki segíteni abban, hogy Önéletrajz mintát ehhez honnan tudok letölteni? Vagy h milyen típusút kellene írni?
2012. szept. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A neten rengeteg példa van rá. Különben alapvetően mindegy, csak legyen strukturált és a lényeg legyen benne (ami az aodtt munkára vonatkozik). Ha pedig döcögősen megy, akkor érdemes ügynökséget keresni.
2012. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Iskolákra térjünk ki?Vagy az Őket nem érdekli??Én össszefüggő szövegre gondoltam, nem arra a sima amerikai típusúra!szerinted?
2012. szept. 21. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a szöveg, amerikai típusú kell. Iskolákra kitérhetsz tömören, főleg ha releváns, ha nem, akkor a legmagasbab képzettséged elég. A lényeg, hogy egy oldalra kiférjen, és azon rajta legyen minden lényeg (munkareferencia stb.).
2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kint baromi fontos, hogy ajánlásaid legyenek előző munkaadóktól. Kutyát nem érdekli hova jártál suliba. Mivel még nem dolgoztál kint, ezért mindenképpen emeld ki, hogy hazádban meg voltak veled elégedve a családoknál, ahol takarítottál. Írhatsz címet, nevet is. Úgysem fog a kutya se utánanézni. De ezt elvárják. Ajánlólevelet ha tudsz íratni valakivel az jó lehet, de magadnak is tudsz írni. Ez persze átvágás, de valamiért valamit. Később úgyis lesz ajánlód - remélem.


Gondolom az angol jól megy, mert az megint alapvető elvárás.


Ha gyakorlati kérdésed van írj priviben, én már ugyan régóta itthon vagyok, de azért emlékszem még dolgokra.

30/f

2012. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Családokhoz takarítani? Ezt hogy tervezitek?

Ügynökségen keresztül vagy neten kerestek családokat, au-pair oldalakon?


Mert ha au-pair oldalakra mentek ott elég egy bemutatkozó szöveg, oda nem kell önéletrajz.

Ügynökségekhez már kell és az angol tipusú.


gugliba írd be, hogy british cv, british-style cv és ki fog adni millió találatot.


Én pl beleírtam az érettségi eredményeimet, mert ez nagyon divat itt még akkor is ha már 10 éve érettségiztél és egyébként van 3 diplomád. Valamiért ezt szeretik benne. Szóval átváltottam angol formátumra és beleírtam. Mondjuk nekem szín 5ös volt, tehát ez mindenképp szépen mutatott, de sose ellenőrízték, tehát ebben is meg lehet kisérelni a kamut, ha esetleg volt ami rosszul sikerült.


Referencia mindenképp kell, ahogy már írták előttem. A legjobb, ha te írsz magadról angolul egy fél oldalas jellemzést, mintha a főnököd írta volna. Legyen benne, hogy megbízható vagy, kötelességtudó, szorgalmas, kreatív és képes vagy önállóan dolgozni meg csapatban is.

Persze legyen valósághívű téve, pl hogy azért vagy megbízható, mert ha egy feladatot rád bíztak akkor azt akár túlórában, de befejezted. stb


Nem kell igaznak lennie, a lényeg, hogy keress valakit (cégvezetőt), aki aláírja és mondjuk egy pecsétet is rányom. Lehet ez egy hotel vagy mondjuk egy család is.


Legyen fejenként két ilyen referenciátok de ne ugyanolyan legyen.


Hát röviden ennyi, ha van még kérdés privizz.

2012. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!