Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék (autós) futár...

Szeretnék (autós) futár lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolok futárszolgálat futárára, (GLS, DHL, stb) de akár még postakocsit is szívesen vezetnék. Nehéz ilyen helyekre bekerülni? Hogyan lenne érdemes elindulnom?

Fiatalokat alkalmaznak egyáltalán? Most 19 vagyok, de még tanulok, 2 éve van jogosítványom, de okat vezettem már ahhoz képest (főleg teherautót). Bár gondolom ez nem mérvadó, mert nem alátámasztható.


2013. jún. 2. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ad le az önéletrajzod ezeknél a cégeknél plusz próbálj olyan ismerőst találni aki ilyen helyen dolgozik hátha beajánl.

Nehéz bekerülni az ilyen helyekre mert ugye nagy a munkanélküliség ráadásul ezek azért jó állásoknak számítanak.

A vezetési rutinod pedig alátámasztható lesz. A felvételi folyamat része, hogy felmérik a vezetési tudásod. Te vezeted a céges kocsit aztán ül melletted egy HR-es meg a flotta kezelő egy embere.

2013. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem köszi.

Lehet hülye kérdés, de önéletrajzot úgy is adhatok be, hogy nincs meghírdetve az állás?

2013. jún. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!