Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autós futár, mint munka,...

Az autós futár, mint munka, manapság jól keres?

Figyelt kérdés

Szeretek vezetni, még van egy évem a középsuliból, és bár jó tanuló vagyok, nem biztos, hogy tovább szeretnék tanulni. A fuvarozásról, mint munkáról, mit kell tudni? Olyanra gondolok, hogy autós futár például, aki házhoz viszi a kaját, a megrendelt újságot, tárgyat, kisállatot, anyóst, bármit. Nem feltétlenül sofőr, aki embereket szállít, de nem is ilyen nagy, böhöm kamionokkal tonnás cuccokra gondoltam, hanem kisebb cégek, vállalkozások futárjaira.


Jól kereső meló? Sokat kell menni? Megéri? Ki alkalmas rá? (Lány vagyok, 17 éves).


2010. aug. 22. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is ez akarok lenni majd, bejönnek ezek a lóti-futi munkák. Bátyám egy szórólapterjesztő cégénél volt. Ő vitte ki nagytételbe az újságokat, azoknak akik dobálják be a postaládába. Neki és nekem is nagyon bejönnek az ilyen munkák, csak sajna nagyon nehéz ilyen helyen elhelyezkedni. 90-100körül keresett 3éve kb

19/F

2010. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aki kaját hord meg pl virágot, szóval ilyen kis dolgokat az nagyon keveset keres.( minimálbért) A nagyobb dolgokhoz mint pl az újsághordás nagytételben, vagy pl GLS, DHl futárnak téged nem fognak felvenni, mert még fiatal és ez kockázat nekik hiába te azt mondod, hogy jól vezetsz illetve, hogy lány vagy. Lányokat/nőket nem szoktak felvenni ilyen munkára, mert a nagyobb dolgokat nem bírják úgy mint a fiúk/férfiak.
2010. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. aug. 22. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
A nők nem tudnak vezetni, úgyhogy jobb ha te sem próbálkozol.
2010. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó hidd el van kivétel a nők közt aki tud, nem is akárhogy, pont tegnap láttam élőben a magyar drift bajnokot aki nő és férfiakat megszégyenítően jól tolta keresztben a kocsival, minden elismerésem az övé, és igen férfi vagyok
2010. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
van kivétel elismerem, de a többség borzalom.
2010. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez igaz!
2010. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is aláírom, ritkán szoktam anyázni, de akkor mindig nő a sofőr... :D Lehet, hogy más logika szerint vezetek, mint a korombeli férfiak, de ettől még jól nyomom :) Viszont köszi a válaszokat, a futárkodásról azt hiszem, lemondok.
2010. aug. 23. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:
ülj be mellém navigátornak:-)
2011. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bránermaister válasza:

pizza lletve kaja futárként is jól lehet keresni, oda bárkit felvesznek. dolgoztam már olyan helyen,200at is megkerestem.

jelenleg a GLS-nél vagyok, de ide már tapasztalattal,illetve referenciákkal vettek fel. 120-150között lehet keresni ilyen nagy futárcégeknél. csaj futárok nincsenek ilyen csomagszállítós cégeknél. és a pizzafutár mint nő,sokkal többet keres, mert ha csinos is akkor aztán sok borravalót kap.

2012. jún. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!