Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig dolgozhatok iskolaszöve...

Meddig dolgozhatok iskolaszövetkezetnél?

Figyelt kérdés
Az éven érettségizek,június 24én szóbelizek.Szeretnék még a nyáron iskola szövetkezeten keresztül dolgozni,ez lehetséges?Vagy amint letudtam az érettségit,elveszik a diák igazolványomat?
2013. jún. 3. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisan érvényes a diákod. Iskolalátogatásit kérjél. Én anno addig dolgozhattam amíg a diákom érvényes volt, október 31-ig talán. Nyáron még lesz jogviszonyod is azt hiszem, de dolgozni pár éve még lehetett érettségi után is.
2013. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2013. jún. 4. 12:32
 3/4 anonim válasza:
Én is ezen agyaltam, már leérettségiztem, de elvégeztem egy OKJ tanfolyamos sulit, ahol kaptam diákot.. október 31-ig érvényes, ez igazolja a hallgatói jogviszonyt.:)
2013. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Én mikor végeztem keresztfélévben az egyetemen csak a második félév kezdetéig volt érvényes jogviszonyom, de diákom március végéig. Érdemes megkérdezni ezt az iskolaszövetkezeteknél, de nyáron még lehet vele ha középsulis. iskolalátogatásit fogadnak csak el jogviszony igazolásként és azon is rajta van hogy meddig érvényes.
2013. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!