Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Donald Trump hogyhogy nem...

Donald Trump hogyhogy nem fárad el?

Figyelt kérdés
Rengeteget dolgozik, 4 órát alszik és mégsem fárad el. Hogy csinálja?

2013. jún. 4. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes kérdés.

Válaszolok kedvenc témám.

A sikeres emberek csak egy dolog mozgatja csak egy és kizárólag semmi más minden háttérben csak a motiváció ambíció.

Én is hasonló vagyok volt,hogy semmit se aludtam mert ezt meg ezt meg kellett csinálni és végig toltam az éjszakát másnap meg meló.

Igazából céljain pörög valaki akkor nem akar aludni sőt semmit mást nem akar csak, hogy elérje és tesz is érte.

Elfelejt aludni.

Velem is megesik,hogy összeesek a hajtás után de magamtól még pörögnék ha nem állítana le a szervezetem.

De ha az ember jó életet akkor ezek nagyon fontosak.

2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kokozik.
2013. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Kurv_ra nem kokozik,hanem CÉL CÉL CÉL CÉL CÉL és CÉL.

Ez hajtja.Én se alszok 5-6 óránál többet és egész nap meló,sport.

Mellényúltál,csak ambíciók kellenek és kész,sajnálni fogod az alvástól az időt.

2013. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Naja, aztán meg mire eléred a sikert, örülj, ha még bírja a szervezeted. Mondjuk az olyan embereket, mint Trump már nem is a siker hajtja, azaz nem a pénz önmagában, hanem hogy ők legyenek a legjobbak, amivel az a gond, hogy véget nem érő hajsza.


Közhely, rémesen közhely, de igaz. Az egészség a legnagyobb kincs...és erre a legtöbb ember akkor jön rá, amikor elveszíti, és baszhatja mert sok esetben nem pénz függvénye, hogy visszaszerezheti -e.

2013. jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy nem fárad el,és hogy 4 órát alszik naponta? Sutyiban biztos alszik:D
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!