Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik valós internetes...

Létezik valós internetes munka, rendes fizetéssel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 07:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Ez engem is érdekelne. Én egyszer kipróbáltam egyet, poénból, mert hihetőnek tűnt és kíváncsi voltam, hogy átvernek-e. Megcsináltam, beleöltem majdnem egy hetet, a barátom meg anyukám segítségével együtt (e-mail címeket kellett gyűjtögetni egy oldalról). Elküldtem a nőnek, aki adta a munkát, és b@szott válaszolni, azután 1 héttel még írtam neki mellékesen egy üzenetet, hogy "kösz a pénzt" xD :S Szóval én nem igazán hiszek ezekben!
2009. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát,sejtettem :(
2009. okt. 8. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Jah

Online Poker,

csak Szerencse kell hozzá...

2009. okt. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok pókerezni :D
2009. okt. 9. 07:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1: létezik. Néhány.

2: Ezeket NAGYON NEHÉZ megcsípni! Van egy-két legális cég összesen, amelyik ezekkel foglalkozik. Még csak véletlenül sem a "keressen sok pénzt kevés munkával, képzettség nélkül, mellékállásban" nevű!

Eze komoly cégek, szerződéskötés van és ők értesítenek időnként.

Amúgy mihez értesz? Pl. ha profi programozó vagy, akkor lehet esélyed.

2009. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok egy számítástechnikai zseni,úgyhogy akkor felejtős ez az egész internetes meló. :(
2009. okt. 10. 21:14
 7/11 anonim válasza:
16:00-nak: Tudsz mondani az előző kommentárodban írt konkrét cégneveket? Érdekelne. Bár én sem hiszek a netes munkákban, csak kíváncsi lennék
2009. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal ez egy komoly cég:

[link]


Itt pedig egy normális lap:

[link]

2009. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nos ez egy buta kérdés hiszen ha programozóként dolgozol egy lakhelyedtől távoli cégnél és neten keresztül dolgozol az máris internetes munka... egyépként igen létezik rengeteg féle fajta internetes munka, egyesek second life ban üzemeltetnek boltot:) van rengeteg hasonló szarság... én pl.: honlap dizájnokat tervezek kis cégeknek de tényleg csak a dizájnt honlapot nem is csinálok:) ha kiismered magadat borzalmas hogy milyen ****ságokból lehet pénzt keresni neten, de érdemes hozzá sok esetben számlaképesnek lenned, de ha az internetes munkán az ilyen honlapnézegetős meg klikkelgetős hülyeségeket érted akkor tegyél le róla
2010. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

például itt is van: AWSurveys.com

meg a regisztrálásnál kell beírni a reffererhez hogy PAM77 és kész is.

Jah meg lesznek még lennt linkek is azokra is rá kell lépni, meg válaszokat kell írni.

2011. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!