Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik éri meg jobban: magyar-...

Melyik éri meg jobban: magyar-történelem tanár vagy informatikus könyvtáros?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem álommelók, de nekem ezek tetszenek, szóval ezt a kettőt jelöltem be még februárban államilag támogatotton. A tanárit a PTE-en, az info könyvtárost az EKF-n.


Melyikkel tudok jobban elhelyezkedni?

Melyik ad több fizut? (bár ez lényegtelenebb kérdés, ha azt vesszük, hogy aki ezek közül tanulja valamelyiket, nem számíthat milliókra, de legalább százezrekre...)



2013. jún. 5. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Infó- könyvtárszak, hát mit is mondjak, elég felesleges szak.

Remélem töri-magyarra vesznek fel. Tanári bértábla szerint jelenleg nettó 90. ezer érkezne a számládra.

2013. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyik sem. Menj el nyelvszakosnak.
2013. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: olvasd el a kérdésemet, mert rájössz, ilyen opció NINCS...
2013. jún. 10. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az informatikus-könyvtáros csak annak felesleges szak, aki még sosem volt könyvtárban.
2013. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tanárság sokkal fárasztóbb, a gyerekekkel való foglalkozás mellett meg kell felelni az elmebeteg KLIK ugráltatásának is, én otthagytam a pályát 20 év után, mindennek van határa.
2019. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!