Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco frissdiplomás program?...

Tesco frissdiplomás program? Hol tarthat az elbírálás most?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, aki jelentkezett a Tesco idei frissdiplomás programjába? Tudtok valamit a kiválasztás mostani állásáról? Kb. egy hónapja megvolt az angol teszt, és a pszichometriai tesztek is. Azóta nem küldtek semmilyen visszajelzést (elutasító levelet vagy időpontot személyes interjúra)

Van értelme még várni a válaszra? Valakinek jeleztek már vissza valamit?



2013. jún. 6. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Akkor erről te már lecsúsztál. 2 hete hétfőn volt a Pesterzsébeti Tesco megaparkban a személyes interjú. Gondolom minden posztra, mert igen sok ember volt ott.
2013. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Bocs, nem hétfőn, hanem kedden, 21-én egész pontosan.
2013. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Akkor jah, lecsúsztam :(
2013. jún. 6. 16:27
 4/30 A kérdező kommentje:
Akkor amit a honlapon írnak a gyakori kérdések rovatban, az interjúk várható időpontjáról, nem valószínű, hogy reális (12. kérdés: [link] )
2013. jún. 6. 16:39
 5/30 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Ami biztos, hogy 21-én marha sokan voltak ott, mind a frissdiplomás programra.
2013. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nyugi sokat nem veszítettél, a dologgal, én inkább rosszakat hallottam erről a dologról. Nem egy csoporttársam került be. 1el beszéltem, akinek aztán valami komolyabb pozíciót is ajánlottak, de nemet mondott....ez jelent valamit.
2013. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:

Elutasító visszajelzést nem küldenek ki fordulónként, csak a teljes procedúra végén, amikor már megvan az a pár ember akiket biztosan felvettek. Így bármikor visszanyúlhatnak pár korábbi emberhez, ha valaki visszalép.


Reálisak a leírt időpontok, mert júniusban és júliusban is zajlanak folyamatosan az interjúk.


Az előttem hozzászólóhoz meg annyit, hogy az ismerősöd elég nagy vetítőgép lehet :D Valószínűleg nem lett valami fényes a záró vizsgája és valami himbi-limbi posztot ajánlottak neki.

2013. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó a választ. Én is valahogy így gondolom, mivel több megpályázott szakterület közül van olyan jelentkezésem, ami még "Folyamatban" van, s van olyan, ami "Elutasítva", de utóbbival kapcsolatban kaptam is e-mailt, hogy nem feleltem meg az elvárásoknak, így elutasítanak.
2013. jún. 14. 23:51
 9/30 anonim ***** válasza:

Csak ha érdekel:


Hívtak, hogy ezen a héten és a jövő héten (meg talán még a rá következendő héten is) vannak valami Hotelben "tesztek", amire várnak. Tehát a folyamat nem állt meg.

2013. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Nem értesítettek ugyan, de jó tudni róla.
2013. jún. 15. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!