Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco frissdiplomás program?...

Tesco frissdiplomás program? Hol tarthat az elbírálás most?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, aki jelentkezett a Tesco idei frissdiplomás programjába? Tudtok valamit a kiválasztás mostani állásáról? Kb. egy hónapja megvolt az angol teszt, és a pszichometriai tesztek is. Azóta nem küldtek semmilyen visszajelzést (elutasító levelet vagy időpontot személyes interjúra)

Van értelme még várni a válaszra? Valakinek jeleztek már vissza valamit?



2013. jún. 6. 15:07
1 2 3
 11/30 Orchidea24 válasza:
Sziasztok, én is hnap megyek újabb interjúra, az erzsébetin már túl vagyok, hnap hoteles nap lesz, tesztet kell írni.
2013. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Mi epp itt ulunk :)
2013. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Sziasztok! Valaki kapott már értesítést a teszt eredményéről vagy bejutott már AC-re?
2013. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Igen, én. Holnap lesz.
2013. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
AC-ről kapott már valaki visszajelzést?
2013. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Elvileg ma volt az utolsó AC (hogy melyik pozíciónak azt nem tudom), és azt mondták senkinek sem szólnak, amíg nem ment le az összes.

Szerintem jövő héttől fognak hívni bejutott emberkéket.

2013. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ah értem.


Mert én a múlt héten voltam és az előző kanyar eredményeit (tesztírás) elküldték másnap, de semmi mást :)

2013. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Igen, azt ott mondták is, hogy másnap küldik a tesztekről az eredményt. Ugyanaz a szőke HR-es csaj mondta, hogy akkor kezdik el hívni az embereket, ha már minden pozícióra megvannak a jelöltek.
2013. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Valakinek valami eredmény/info?
2013. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Itt még semmi.
2013. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!