Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári munkát szeretnék, de...

Nyári munkát szeretnék, de hogyan? E-mailen soha nem fognak visszaírni?

Figyelt kérdés

Már regisztráltam vagy 5 iskolaszövetkezethez,és jelentkezem is pár munkára,elsősorban árufeltöltő,meg ilyen könnyű fizikai munkákra,de még mindig nem írtak vissza(lassan egy hónapja).

Még sose csináltam nyári munkát,nem nagyon értem,hogy megy ez.

Csak akkor írnak nekem,ha épp van munkájuk,vagy nagyívből ...rnak a fejemre?Nekem kéne elmenni az iskolaszövetkezetek irodáiba ,és ott jelentkezni?


19/L



2013. jún. 7. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket és érdeklődj úgy. Említsd meg, hogy már régebben elküldted a jelentkezésed és semmiféle visszajelzést nem kaptál, mi a módja annak hogy behívjanak téged?
2013. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sok a jelentkező, győznek válogatni a jelentkezők közül. Ha behívnak az kb annyi, mintha lottó 5söd lenne.

Menj el a Balatonra, látogasd végig az éttermeket személyesen, ha keresnek épp vkit és látják, h ügyes vagy, beállhatsz a pult mögé.

2013. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!