Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan hogy azért nem...

Volt már olyan hogy azért nem vállaltál egy munkát mert nem volt szimpatikus a főnök?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Mivel volt más választásom, inkább azt a lehetőséget fogadtam el, ahol jobbnak láttam a munkahelyi légkört.
2013. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de mellette volt más választásom.
2013. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%
igen pl most értem haza , állásinterjún voltam, és nagyon előadta magát, szerencsére én is be vagyok hívva pár helyre, és tudok válogatni, de nagyon idegesítő volt, ahogy produkálta magát.
2013. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg 3 lehetőségem van,de ahova mentem volna szívem szerint,ott nagyon nem volt szimpi a főnök,pedig az választottam volna.Most kicsit őrlődöm mert félek ettől függetlenül rosszul döntöttem...majd kiderül...
2013. jún. 6. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Hááát, azért a fizetést/munkabeosztást/szakmai előmenetelt is nézni kell.


Meg az se mindegy, hogy mennyire nem szimpi a főnök. Ahova engem vettek volna fel, ott már több munkatársat szó szerint kinyírt (rák, szívinfarktus, stb.) pedig alapból nem egy annyira stresszes munka lett volna.


Ha csak a nyakkendője színe nem tetszik vagy a beszédmódja, az még megszokható...

2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Egy elviselhetetlen főnök, vagy munkahelyi kollektíva eszméletlenül meg tudja keseríteni az életet.
2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva miattam hordhat rószaszín kockás inget is,az pont nem érdekel.De a beszéd stílusából pl azért sok minden lejön.
2013. jún. 6. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, és a férfi főnököm élből letegezett....nem vagyok konzervatív, de ez nekem illetlenség volt... Legalább felajánlotta volna a tegeződést vagy valami... Én egész végig következetesen magáztam, de ő pofátlanul visszategezett. Nagyon előadta magát. Elég komoly pozíció is volt, de amikor meghallottam, milyen pénzt kínáltak volna még jobban elment a kedvem.... szerintem látta rajta, de érdekes, hogy 1 hét múlva felhívtak, hogy engem választottak..... szerintem mindenki sorra visszautasította, és mentek végig az meghallgatott embereken, hátha valaki vállalja...
2013. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Velem olyan volt, hogy annak ellenére elvállaltam, hogy kifejezetten unszimpatikus és idegesítő volt az illető. Elkezdtem dolgozni és közben nap mint nap idegeltem szét magam a dolgain, viselkedésén. Egy igazi tapló, fellengzős, nagyképű kiégett nő volt. Az anyagiak miatt maradtam, rá voltam utalva a pénzre nagyon. 2 év után, lelkileg leépülve és betegen felmondtam. Még a felmondásomból is cirkuszt csinált, de akkor már nem volt erőm harcolni vele. Feladtam.
2013. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is egy. Három munkahelyet hagytam ott tahó főnök miatt. De akkor még semennyire nem volt nehéz találni másikat. Vett az ember egy express-t és jövő héten volt állása.
2013. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!