Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A saját patikával rendelkező...

A saját patikával rendelkező gyógyszerészek milliárdosok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól megy nekik. Maradjunk ebben.
2013. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Milliárdosok? Hát ez igazán jó vicc.


A patikaliberalizáció óta vagy 500 gyógyszertár zárt be és a megmaradt 2200-ból jó esetben a fele termel profitot, a többi vagy veszteséges vagy nullszaldós.


Nekünk egy jól menő gyógyszertárunk van egy vidéki városban, jobban élünk, mint az emberek 80%-a. Utazni tudunk, ha akarunk, vannak megtakarításaink, kertes ház, pesti lakás, de ezeket nem tartanám a felső-középosztálynál magasabb "luxusnak".

2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ja, de a leírt helyzet ahogy írtam az ország ~6000 gyógyszerészéből mondjuk 15%-ra igaz, bár az a 900 lehet, hogy túlzás.


Az alkalmazott gyógyszerészek meg semmivel sem keresnek jobban, mint akárki más értékes diplomával rendelkező mérnök, pénzügyes, stb.

2013. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja lehet rosszul fogalmaztam. Akkor milliomos:) Mert neked ha van egy kertesházad, pesti lakásod, jársz nyaralni, van megtakarításod, tehát kifejezetten úgy élsz, mint akinek a pénzre figyelnie sem kell, akkor te gazdagnak vagy mondható és milliomosnak, hisz maga az érték, amiket tulajdonítasz gondolom több millió.
2013. jún. 8. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Milliomosnak természetesen lehet hívni, mert 1 millió nem olyan egetverően nagy összeg. Ha így értelmezed a gazdaság fogalmát, akkor igen, lehet minket annak hívni. Én ugyanezt a definíciót a felső-középosztálysághoz kötöm, számomra a gazdagok a hegyvidéki sokszázmilliós villák meg a Lamborghinik tulajai.


De a milliárdosság (vagy akár az eurómilliomosság) közelében sincs a gyógyszertártulajdonosok 99%-a.

2013. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez tipikuson olyan dolog, hogy a csóró ember azt hiszi, hogy aki évente elmegy nyaralni akkor az biztos gazdag.... NEM gazdag csak máshogy osztja be a javakat és jobban él és élt a lehetőségeivel...
2013. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Ez tipikusan az a dolog, hogy a kérdésre kéne válaszolni.
2013. jún. 8. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ezek szerint akinek van egy lakása vagy van 1 új autója akkor az is milliomos mert az összértékük több millió forint?! Aztán közbe meg máról holnapra élnek! Osztálybéli különbségek vannak amiket az alsóréteg többsége soha nem fog felfogni és megérteni! Az a milliomos szerintem akinek nincsenek megélhetési problémái a saját szintjén, és nincs gond akkor sem ha mondjuk pár hónapig nincs bevétel mert még akkor sem kell a vész tartalékhoz élni! Tehát ugyanúgy milliós bevételei vannak havi szinten amit nem él fel!! Tehát van bank betétje, ingatlanja megtakarítása stb... Itt kezdődik szerintem!
2013. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na a lényeg. www.mennyitkeresel.hu-n láttam, hogy valaki leírta, hogy patikavezető és általában 2,5 milliót keres. Ilyesmire voltam kiváncsi. Nem tudom miért kell elvonatkoztatni a kérdéstől.
2013. jún. 8. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Bocsáss meg ha arra vagy kíváncsi, hogy egy patikavezető cégtulajdonos mennyit keres akkor miért nem ezt kérdezed???

Mert Te az alábbit kérdezted?

"A saját patikával rendelkező gyógyszerészek milliárdosok?"

A kettő nincs köszönő viszonyban sem de nyilván azok a hülyék akik nem találják ki, hogy a "kedves" kérdező mire gondol mert fogalmazni nem tud... Gratula

2013. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!